Skocz do zawartości

brak mocy!!


MCD

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie narzekam na brak mocy w mojej 318-tce,wymienilem swiece i filtr paliwa i jakby moc wrocila,ale nie nadlugo..niedawno jechalem autostradą i wcisnalem na maxa na 5 biegu,a tu 160km/h!i dalej lipa..auto znow nieprzyspiesza jak nalezy..plyn chlodniczy jest w normie nie ma zadnego przecieku.nie mam pojecia..pomocy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
A filtr powietrza i przepływomierz sprawdził ?

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z kolei tez jechałem autobanem polskim heh i predkosciomierz zatrzymał sie na 140 :mad2: :oops: a obroty na 4500, pozniej sie zatrzymałem 1,2,3 troche zamulał i szarpało delikatnie pozniej zas wporzadku, lecz predkosci juz nie sprawdzałem bo nie miałem gdzie sam juz niewiem od czego tak sie dzieje, macie jakis pomysł zeby to zdiagnozowac :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie bylem u mechanikow i sprawdzili mi moc oczywiscie zamulał ale po zdjeciu przepływki za kazdym razem obroty wchodzily na maxa,silnik normalnie odrzył...a kiedy podlaczyl zpowrotem to znow muł i 4,500 tys na liczniku..katalizator mam dobry i cinienie w paliwue tez..mozliwa bedzie wymiana sondy no i przeplywka oryg bosch potzrebna..czyli ok 1000 zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacze jak auto wchodzi na obroty z nowym przepływomierzem..przypuszczam ze bedzie to efekt taki jak przy odłaczeniu starego przepływomierza czyli na max przy wdepnieciu pedała gazu czyli na luzie powinno byc ok,ale kiedy bede zmienial biegi w trakcie jazdy..jesli bedzie mi cos zakłocac w trakcie albo np. falowac bedzie mi obrotomierz to najprawdopodobniej wymiane sondy zrobie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacze jak auto wchodzi na obroty z nowym przepływomierzem..przypuszczam ze bedzie to efekt taki jak przy odłaczeniu starego przepływomierza czyli na max przy wdepnieciu pedała gazu czyli na luzie powinno byc ok,ale kiedy bede zmienial biegi w trakcie jazdy to jestem ciekaw jaki efekt..jesli bedzie mi cos zakłocac w trakcie albo np. falowac bedzie mi obrotomierz to najprawdopodobniej wymiane sondy zrobie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.