Skocz do zawartości

[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji


bosybmw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie ten ze szczecina wygląda nieźle na fotkach ale wyjątkowo tani jak na rocznik i teoretyczne wyposażenie, jednak nie chciałbym 2 w 1 ;] no i to 1.8 mnie nie przekonuje zabardzo.

najciekawszy z nich moim zdaniem jest ten http://otomoto.pl/bmw-z3-C8065859.html ale bez obejrzenia ciężko coś więcej powiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

http://allegro.pl/show_item.php?item=1379575440

 

A propos z3m, która pojawiła sie wczoraj.

Zebyscie nie mysleli, ze jak kupilem e92 to juz wybilem sobie z glowy zm3 :P

Z racji fakt, ze czesto przebywam w Gorzowie, wczoraj umowilem sie ze sprzedajacym na ogladanie tej emki.

Dzis pojechalem tam rano podekscytowany....przejde od razu do konkretow.

Zmierzylem lakier: generalnie nie jest zle od 160-270 mikronow, tylko maska na skraju poszpachlowana poza zakres pomiarowy mojego miernika czyli ponad 1mm :P Przedni zderzak i maska pomalowane tragicznie, ale to naprawde tragicznie! Sam bym to lepiej zrobil, choc nigdy nie lakierowalem :) Auto musiało miec lakkiego dzwonka w przód, ale komora silnika, przednia belka, podłużnice, kielichy nie ruszone (oryginalna warstwa lakieru) Prawy reflektor trzymał się na jednym uchu, a żeby nie ruszał się na wybojach, ktos go podparł.....zgniocionym kartonikiem po żarowce :)

Po rozmowie tel auto mialo byc z Niemiec, 150tys przebiegu, ksiazka serwisowa i komplet kluczykow, stan idealny....Fakty sa takie: auto z Włoch, 216tys przebiegu (pewnie nie zdąrzyli cofnac :) ), ksiazki brak, jeden kluczyk, wnetrze tak zniszczone i zasyfione, jakby auto stalo 5 lat w kurniku lub oborze!!!! Smród nie do wytrzymania. Jeszczy nigdy w zyciu nie wydzialem takiego syfu i smrodu w aucie!! Zenada!!

Plus to bardzo rowno, cicho pracujacy silnik, szybko wkrecajacy sie na obroty, zero problemow z vanosem. Zaobserwowalem tylko lekki wyciek z lewej strony silnika, trudno powiedziec skad dokładnie - Wania nie przejmuj sie, Emki tez dojezdzaja ponad 200tys bez problemow....chyba, ze Wloch tez cofnal licznik :)

 

Nie jezdzilem bo, gosc mieszkal w lesie i nie dalo rady Zetka ujechac w sniegu :duh:

Generalnie auto do uratowania przy dosc sporym nakladzie kosztow - ciekawe po ilu praniach wnetrza wywabi sie tez smrod??

Stracilem juz nadzieje, ze mozna wyrwac w Polsce ładna z3m....ale poluje nadal! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houek, nie martwie sie ;) (az tak :D - w razie "wu" bedzie czekac na lepsze czasy). jaka ostateczna cena? moze by zjechal do takiej kwoty ze warto by bylo ja przytulic?

 

masz moze VIN tej srebrnej M Coupe co ogladales? nr rej. KMY07HE?

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Houek, nie martwie sie ;) (az tak :D - w razie "wu" bedzie czekac na lepsze czasy). jaka ostateczna cena? moze by zjechal do takiej kwoty ze warto by bylo ja przytulic?

 

masz moze VIN tej srebrnej M Coupe co ogladales? nr rej. KMY07HE?

 

Nie mam Vinu, ale przed ogledzinami sprawdzilem go i zero historii w bazie bmw....

Po co Ci, jesli wolno spytac? :P

 

Cena 36tys + oplaty....gosc raczej wie co sprzedaje i nie odda tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
robie rejestr Z3M Coupe w polsce, na chwile obecna mam 8 potwierdzonych sztuk. moze ktos bedzie dzwonil do Zgierza i zapyta sie naszych druciazy o VIN tej czarnej co sprzedaja? :)

 

Myslisz, ze nie probowalem do nich dzwonic? Dzwonilem chyba z 10 razy. Wynik: albo "abonent nieosiagalny", albo nikt nie odbierał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne wrażenia i doswiadczenia ze Zgierzem. Na Allegro ZM Coupe juz nie ma radia jak na zdjeciu. Od 3 miesiecy jest moje. Co za koleś zeby sprzedac oryginalne radio z tego modelu :mad2: ale chociaż poszlo do oryginału.. bo przecież mój pionieer sie nadawał... To nic ze nie działają 2 przyciski, chociaż zarzekał się sprzedawce, że gra i buczy :)

Waniu to o czym wiem ja:

1 Twoja

2 moja

3 imola rot z warszawy WE 6400F

4 andy hope (dakar gelb)

5 kiedyś koło piły (estoril blau)

6 z warszawy czarna z czerwonym srodkiem na felgach hammann 18" Kiedyś SW 07886, teraz SK 2228R

7 srebrna SG 07900

8 srebrna KMY 07HG

9 żółta do driftów

10 cała oklejona głownie drift tor poznań

Uzupełnisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 i 10 potwierdzone? Bo pisalem do wlasciciela tej od driftu ale nie odpowiedzial

 

01. Twoja

02. Moja

03. Czarna - SK 2228R / SW 07886

04. Czarna - EL 645Gk

05. Srebrna - SG 07900

06. Srebrna - KMY 07HE

07. Czerwona - WE 6400F

08. Niebieska - PCH 22YK

 

ta zolta zarejestrowana na Mcoupe czy jak to tam bylo, widziales ja kiedys? na jakis zdjeciach?

 

do tych 8 sztuk mam foty ;)

Edytowane przez wania
ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.