Skocz do zawartości

[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji


bosybmw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13446497

 

no całkiem ładnie wygląda :mrgreen: prócz tego wiejskiego wydechu na dwie strony :duh: braku anteny i dziwnie różnokolorowych kierunków :mrgreen: brak tylnego znaczka z3(pewnie właściciel zdjął bo mu sie nie podobał,a nie dlatego, że malował tylną klapę) :D

a biorąc pod uwagę to, iż gość gratisowo dodaje elektryczy wulkanizator :cool2: woww- to rewelacja, a może jeszcze załatwi ci używaną oponę do stara? albo choinke o smaku kokosowym do malucha?

A tak prościej-trzeba jechać i dokładnie oblookać :roll:

I teraz napisz nam czy chcesz zakupić z3 czy z4, bo coś czytałem w dziale z4, ze interesuje cie aukcja z4 :mad2:

Edytowane przez swistar

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13446497

 

no całkiem ładnie wygląda :mrgreen: prócz tego wiejskiego wydechu na dwie strony :duh: braku anteny i dziwnie różnokolorowych kierunków :mrgreen: brak tylnego znaczka z3(pewnie właściciel zdjął bo mu sie nie podobał,a nie dlatego, że malował tylną klapę) :D

a biorąc pod uwagę to, iż gość gratisowo dodaje elektryczy wulkanizator :cool2: woww- to rewelacja, a może jeszcze załatwi ci używaną oponę do stara? albo choinke o smaku kokosowym do malucha?

A tak prościej-trzeba jechać i dokładnie oblookać :roll:

 

 

eeetam nie ma co jechac. Przeciez nawet na zdjeciu widac ze to syf. Spojrzmy chocby na wnetrze- pobrudzone na maxa, na wykladzinie brud, na progu bloto. Jak komus nawet do sprzedazy nie chce sie umyc samochodu to nie ma co liczyc ze o niego dbal.

 

Nie mowiac juz o wydechu.

 

Ladne to on ma tylko felgi. :mrgreen:

 

Text z "wulkanizatorem" mnie zabil ...rozumiem ze to czesc tuningu a'la Z3M ? :lol:

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wczoraj oglądałem Z3 coupe 2.8 granatową z szarymi skórami z Zduńskiej Woli. Faktycznie auto w 100% bezwypadkowe - podwójna warstwa lakieru tylko na prawych drzwiach i tylnym prawym błotniku (nakładka progu lakier oryginalny). Mechnicznie cała super oprócz cholernie stukającego dyfra... Wnętrze troszkę zapuszczone, ale do uratowania. Z mankamentów to przyciemniane szyby z tyłu, instalacja car audio z ogromnym subem w bagażniku i dystanse na tylnej osi -oprócz szyb wszystko można wywalić.

Po przejażdżce tym autem już wiem, że do z3 2.8 nie wróce, bo.............po prostu kupowanie dwa razy tego samego auto jest totalnie bez sensu, nie ma tego dreszczyku emocji, podniecenie, zupełnie jak z panną :) Nie mniej jednak polecam ten egzemplarz! Jak ktoś szuka kupy 2.8 to najprawdopodobniej najładniejszy egzemplarz w Polandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13446497

 

no całkiem ładnie wygląda :mrgreen: prócz tego wiejskiego wydechu na dwie strony :duh: braku anteny i dziwnie różnokolorowych kierunków :mrgreen: brak tylnego znaczka z3(pewnie właściciel zdjął bo mu sie nie podobał,a nie dlatego, że malował tylną klapę) :D

a biorąc pod uwagę to, iż gość gratisowo dodaje elektryczy wulkanizator :cool2: woww- to rewelacja, a może jeszcze załatwi ci używaną oponę do stara? albo choinke o smaku kokosowym do malucha?

A tak prościej-trzeba jechać i dokładnie oblookać :roll:

 

 

 

 

 

 

eeetam nie ma co jechac. Przeciez nawet na zdjeciu widac ze to syf. Spojrzmy chocby na wnetrze- pobrudzone na maxa, na wykladzinie brud, na progu bloto. Jak komus nawet do sprzedazy nie chce sie umyc samochodu to nie ma co liczyc ze o niego dbal.

 

Nie mowiac juz o wydechu.

 

Ladne to on ma tylko felgi. :mrgreen:

 

Text z "wulkanizatorem" mnie zabil ...rozumiem ze to czesc tuningu a'la Z3M ? :lol:

 

 

 

 

No nie, te felgi to jakas porazka na maksa ;) auto faktycznie nie najlepiej sie prezentuje do tego ja osobiscie unikal bym 96r

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem Z3 coupe 2.8 granatową z szarymi skórami z Zduńskiej Woli. Faktycznie auto w 100% bezwypadkowe - podwójna warstwa lakieru tylko na prawych drzwiach i tylnym prawym błotniku (nakładka progu lakier oryginalny). Mechnicznie cała super oprócz cholernie stukającego dyfra... Wnętrze troszkę zapuszczone, ale do uratowania. Z mankamentów to przyciemniane szyby z tyłu, instalacja car audio z ogromnym subem w bagażniku i dystanse na tylnej osi -oprócz szyb wszystko można wywalić.

Po przejażdżce tym autem już wiem, że do z3 2.8 nie wróce, bo.............po prostu kupowanie dwa razy tego samego auto jest totalnie bez sensu, nie ma tego dreszczyku emocji, podniecenie, zupełnie jak z panną :) Nie mniej jednak polecam ten egzemplarz! Jak ktoś szuka kupy 2.8 to najprawdopodobniej najładniejszy egzemplarz w Polandii.

 

Folie z szyb przeciez da sie zerwac . czy piecowo byly przyciemniane ?

 

A jak tam ta Z3M ktora wyszla spod reki mistrza mirka "cygana" ze zgierza :mrgreen: ?

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, te felgi to jakas porazka na maksa ;) auto faktycznie nie najlepiej sie prezentuje do tego ja osobiscie unikal bym 96r

 

Unikał 96r ??? no ładnie :( smutno mi teraz (moj 96) hehe

Sprzedam: tylnie lampy od Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

koledzy przymierzam się do zakupu tego auta

http://otomoto.pl/bmw-z3-coupe-2-8-C14322291.html

 

co o nim sądzicie, może ktoś zna ten samochód.

pzdr.,

 

houek ogladal i pisal ze raczej to najlepszy egzemplaz z3 coupe nonM w PL ;)

 

viewtopic.php?f=79&t=95800&start=765

 

odszukaj jego post.

 

takze jak szukasz coupe to jedz i kupuj.

 

tylko nie potrzebnie wlasciciel xenony wlozyl ..no ale to raczej da sie usunac.

 

aha ..... nie potrzebnie zakladales nowy temat. :mad2:

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko super :) jest zadbane, bezwypadkowe i zgodne z opisem. Domyslam sie ze nie chodzilo o "2X ASR" tylko o 2 razy SRS AIR-BAG. No i ci "chandlarze" :duh: ... Domyslam sie ze pochrzanily ci sie paluszki na klawiaturze :mrgreen: Popraw to chlopie :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ten kolor ...mmmmmniaaammmmm .... :mrgreen: -Z3 w takim samym kolorze jezdzil sam Bond - http://users.belgacom.net/bmw_z3/bmw_z3_history.htm

 

a poztym ...ja sie nie znam.

 

:)

Edytowane przez piotres
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no oporcz tej wpadki ortograficznej to autko prezentuje sie mniam :cool2: a kolor wraz ze srodkiem odpowiedni :8)

 

jedna z ladniejszych z ostatnio pokazywanych, sadze ze warta tej kasy, jeszcze hardtop w cenie :norty:

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ten kolor ...mmmmmniaaammmmm .... :mrgreen: -Z3 w takim samym kolorze jezdzil sam Bond - http://users.belgacom.net/bmw_z3/bmw_z3_history.htm

 

a poztym ...ja sie nie znam.

 

:)

rany a już zacząłem się zastanawiać nad wymianą mojej na to cudo... :) ale co ja moge o tym wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no oporcz tej wpadki ortograficznej to autko prezentuje sie mniam :cool2: a kolor wraz ze srodkiem odpowiedni :8)

 

jedna z ladniejszych z ostatnio pokazywanych, sadze ze warta tej kasy, jeszcze hardtop w cenie :norty:

 

 

no to fakt... sam hard to około 12 K w zakupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ten kolor ...mmmmmniaaammmmm .... :mrgreen: -Z3 w takim samym kolorze jezdzil sam Bond - http://users.belgacom.net/bmw_z3/bmw_z3_history.htm

 

a poztym ...ja sie nie znam.

 

:)

rany a już zacząłem się zastanawiać nad wymianą mojej na to cudo... :) ale co ja moge o tym wiedzieć

 

Mysle ze nie ma co sie dalej zastanawiac. Wystaw swoja za 20k to moze szybko pojdzie, i spiesz sie zeby ktos szybko nie zgarnal tej za 30k :).

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem w ogłoszeniu:

-air bag

-windshot

-handlarze

ale nie zmieniłem ceny :mrgreen:

myślę, że te błędy były wynikiem ciężkiego weekendu :norty:

dziś idę oglądać Z4 :D

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.