Skocz do zawartości

[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji


bosybmw

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzanie guzik daje, bo cwaniaczki dają blachę z nieuszkodzonych egzemplarzy.

A co do licytacji to pomiar geometrii płyty prawdę ci powie :)

I przymierzam się do zrobienia czegoś takiego, tylko szukam jakiej firmy która to robi po prawej stronie warszawy za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No moja zetka jest nie bita, tylko prawy błotnik tylny pryśnięty, bo coś tam go obtarło :mrgreen: zderzak przedni też już malowałem, bo kamienie go ostro porysowaly. A po naszym spocie na mazurach piotres z saronem widzieli jak kamien znów mi zalatwił przedni zderzak( dobrze, ze nie w lampe, bo by trzeba było znów modować) :duh: . No i w sierpniu bedzie na sprzedaż za 30 tys. pln. :mrgreen: wraz z hardtopem.Oczywiscie bez puszki, bo jest pozyczona od piotresa.No i wszystkie lampy znów zmienie na pomaranczowe kierunki. :mrgreen:

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje plany są takie: w sierpniu jak uda mi się sprzedać to sprzedam i przez zimę będę szukał z4 3.0 i mam taką cichą nadzieję, że na początku 2011r ceny troszkę zejdą i może coś znajdę.A jak nie sprzedam to będę dalej śmigał z3 :mrgreen: Najgorzej będzie jak sprzedam swoją i nic nie znajdę do sezonu 2011 :duh: Wtedy będę pluł sobie w brodę. Troszkę się obawiam bo jestem na bieżąco z platinum boy-em z tematem z4 i z tego co oglądał to same padła były.

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem, nie musi być bezwypadkowa, byle nie miała ruszanych kielichów czy podłużnicy. Po prostu, żeby geometria nie była ruszona. Wiadomo samochód ma 10- 12 lat, trudno by było, żeby czegoś nie miało robionego no ale bez przesady to co do tej pory widziałem to te Zetki powinny iść do kasacji a nie na sprzedaż a wszędzie piszą stan igła i bezwypadek. Dzwoniłem też do gości ze strony Roadstery.pl mieli tam jedną Zetkę, no ale miała strzała w bok, wymieniona była półośka i parę innych elementów i niby by było wszystko ok, tylko kwestia ceny. Ja nie dam za takie auto 23000 zł.(rocznik98 2.8)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj do sierpnia i bierz pewniaka od Swistara z hardtopem... dobry stan, super zestawienei kolorow - karoserii z wnetrzem - tylko wnetrze potrzebuje troche ciepla w zadbaniu o nie ale za to realne przy tym przebiegu a nie jakies 65kk ;) a jak jestes z Warminsko Mazurskiego to mozesz prosic o duzy upust za to ze beda Cie kojarzyc po aucie z bylym jego wlascicielem :twisted:
ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dam za takie auto 23000 zł.(rocznik98 2.8)

Pozdro.

 

 

23tys to duzo ? :duh:

 

Świstar chyba pisał coś o 30tys.

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dam za takie auto 23000 zł.(rocznik98 2.8)

Pozdro.

 

A ile byś chciał dać za 2.8?

Bardzo porządnie wygląda ta ich Zetka, czarna z beżowymi skórami, sportowe fotele, pałąki.

Do pełni szczęścia brakuje windshota, może lamp z białym kierunkiem no i jakieś większe felgi bym wrzucił. Jeśli dobrze widzę, nie ma elektrycznego dachu, ale cena naprawdę dobra.

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ja nigdzie nie napisałem, że szukam Zetki z silnikiem 2.8. To był tylko podany przykład, że co z tego, że na zdjęciach ładna. Ona miała konkretnego strzała, że bez badania geometrii to nawet nie ma co się przymierzać. Jak bym chciał 2.8 to bym kupił od platinum_boy, ale wtedy nie miałem jeszcze takiej kasy. Szukałem 1.8 i 1.9. Podzieliłem się z wami opiniami Zetek jakie są sprzedawane w naszym kraju i tyle. Co z tego że w Zgierzu była 2.8 99r za 22900zł jak normalnie miała cały przód wspawany a podłużnica nie była wogóle od tego modelu. To nie jest warte tych pieniędzy-to miałem na myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę obejrzeć tą z Roadster.pl. Rozmawiałem z człowiekiem, miała strzała z prawej strony, wymieniona półośka, ponoć trochę zaniedbana(wnętrze) i dach w nie najlepszym stanie. Ile takie silniki(2.8) robią kilometrów bez większego remontu? Ta ma ok 180000km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę obejrzeć tą z Roadster.pl. Rozmawiałem z człowiekiem, miała strzała z prawej strony, wymieniona półośka, ponoć trochę zaniedbana(wnętrze) i dach w nie najlepszym stanie. Ile takie silniki(2.8) robią kilometrów bez większego remontu? Ta ma ok 180000km.

 

Jesli to ta sama co kiedys byla na allegro - dobre pol roku temu - to potwierdzam wnetrze nie wygladalo najlepiej ...jakies braki, cos polamane ...i kosztowala tez okolo 21-23k zl , ale juz dokladnie nie pamietam.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukiwania zakończone, tylko proszę bez kary chłosty, ale kupiłem Mazdę MX-5, bo naprawdę ustrzeliłem okazję. Rok 99' 1,6 110KM z hardtopem od pierwszego właściciela z Niemiec 137000km przebiegu udokumentowane TUV-em. Miała delikatnego strzała w lewy tył najbardziej ucierpiał zderzak,lampa. Uderzenie było na tyle małe, że nic więcej(wewnątrz) nie dotknęło. Reszta w ogóle nie była ruszana. Cena 14500+ zrobienie na gotowo 3000zł. Środek zadbany, naprawdę świetny stan. Sorry, ale musiałem się pochwalić i zanim mnie ktoś zruga pamiętajcie, że jestem też posiadaczem BMW :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że jest z hardtopem i poza tym jednym strzałem z tyłu, nie jest nigdzie dotknięta i biorąc pod uwagę inne MX czy też Z3 sprzedawane w naszym kraju (składane z dwóch samochodów) to uważam, że nie jest to zła oferta. A jeżeli chodzi o moc to od tego mam motocykl ewentualnie 150km w coupe E46. Mazda ma mi służyć tylko do dojazdów do pracy, więc może nie będzie tak źle. Pewnie, że przydało by się 1.8 140KM lub w Z-etce silnik 2.8, ale jak się nie ma co się lubi... Nie chcę mi się pół roku szukać samochodu.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.