Skocz do zawartości

Olej Valvoline 0w30 lub 5w30 do 545?


BZQ

Rekomendowane odpowiedzi

To nie sprawdziles poziomu zaraz po "odbiorze z przegladu"?

---------------------------------------------

Stereo install build progress - 40% (jest plan, kable leza, wzmaki wisza, sub juz gra, radio siedzi, slupki maja ksztalt, tweetery graja...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja znam lokalne ASO nie tylko od strony klienta, ale i od strony pracujących tam ludzi i wiem jak oni sobie dorabiaja czy ASO odrabia straty na aucie które polecialo na wartosci np 100k PLN w ciągu paru miesięcy.

 

Na pewno nie jest tak w każdym ASO, bo kazde ma swoje sposoby na radzenie sobie z pewnymi sprawami, ale w regionie odchodzą tam niezłe rzeczy i na pewno nie oddałbym im auta w opieke (szczególnie nie mają tam zaufanej osoby, ktora dopilnuje że wszystko zostanie zrobione jak powinno, a nie spartaczone).

 

Tak że ja ASO podziękuje i zostane przy swoim zdaniu ;)

wiadomo że najlepiej zrobić samemu z tym się zgadzam w 100%

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a teraz wracajac do tematu olejów...wczoraj w E60 po ok 13 tys km od wymiany oleju musialem dolac 750ml zeby bylo max na bagnecie...i teraz ciekawi mnie jedno czy to normalne ze 3,0d z E60 przy przebiegu 43 tys km moze spalic tyle oleju? czy moze spalil go z cwiartke a w ASO nie dolali do full? hmm?

 

 

 

Hmm ! Trochę dziwne jak na ten przebieg auta (i rozumiem że z autem jest wszystko ok???).Ja mam 139 tys. - zrobiłem 10 tys od zakupu auta i nic nie ubyło - może rzeczywiście w ASO nie nalali tyle ile trzeba ?

przeciez 750ml od wymiany do wymiany to prawidłowe zużycie,a jak tobie kolego nic nie ubyło to jedź do mechanika bo ci się paliwo, albo płyn chłodniczy miesza z olejem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 lat później...

Siema,

Ja do swojej 545 zalałem Millers Oil Trident Longlife Professional 5W30, który ma specyfikację BMW Longlife 04. Zrobiłem na nim około 1,500km od wymiany i nic nie ubyło. Silnik pracuje tak samo, jak na BMW 5W30 Longlife 01 :D Mogę polecić. W następnej wymianie będę zalewał Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 ze specyfikacją BMW Longlife 98.

Pozdro,

Internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie serwisu i olejów to niektóre serwisy nie leja już castrola tylko shell. Ja osobiście nigdy nie narzekałem na castrola i lałem go do wszystkich swoich samochodów , ale przeszedłem na Vavoline z jednego powodu, mniej podróbek niż w castrolu. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.