Skocz do zawartości

blokada kierownicy w e-60


viki

Rekomendowane odpowiedzi

kolego PawełH swoje porady i aluzje zostaw dla siebie dzisia jadę do bmw to mi powiedzą co jest z tą blokadą to napiszę na forum pozdro dla wszystkich oprucz jednego he he he

no popatrz, rozwiązanie się znalazło - a już wyglądało na to, że autor umarł.A swoje porady dla mnie gdzie zostawisz, żeby była równość stron?

PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W więc Pawle wytłumacz nam jak się łamie blokadę kierownicy w E60 :lol: ? W ogóle co za głupi pomysł, to nie fiat 126p. zresztą i w tym nie jest tak, łatwo. Osobiście próbowałem i wyrwałem całą kolumnę, ale blokada dalej działała :lol:

a więc dlaczego miałbym tłumaczyć coś takiego? Wytłumacz mi (wprawdzie zajmuję się tłumaczeniami profesjonalnie, ale robię to za pieniądze). A poza tym wybacz, ale nie mam ochoty oceniać Twoich "umiejętności" łamania blokady - zgłoś się raczej do jakiegoś znanego ośrodka.

PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.