Skocz do zawartości

blokada kierownicy w e-60


viki

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj kupiłem bmw e-60 pojeżdziłem trochę wprowadzam do garażu chcę włączyć blokadę kierownicy i nie umiem kręcę po wyjęciu kluczyka a blokada się nie załącza nie wiem może robię coś nie tak bo to mje pierwsze bmw może ktoś coś poradzi pozdrawiam dodam że jest to auto z 2007 roku po lifcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj włożyć i energiczniej wyjąć kluczyk ze stacyjki. Ja tak miałem w poprzednim aucie (wyjeżdzone, nie kradzione :mrgreen: !!!), że jak wyciągałem kluczyk powoli to dinks od blokady podwieszał się i nie zamykał, a jak wyjmowałem energiczniej to było OK

 

pozdrawiam

 

thenygoos

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie kradzione i z przełamaną blokadą. Mnie działa.

 

Czasem (nawet bardzo często !!!) Twoje wypowiedzi na forum są idiotyczne,chamskie i wulgarne ! Dlaczego odrazu musi być kradzione ??? Daj sobie na wstrzymanie i jeśli masz dawać takie rady to sobie lepiej odpuść !!! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się - Twoja wypowiedź jest właśnie taka. A pytanie, czemu od razu ma być kradzione proszę zadać autorowi tematu. O dawaniu rad w tym temacie nic nie wiem, ale są ludzie co wiedzą lepiej. Wulgarności, syneczku, poucz się raczej od niektórych innych użytkowników forum, ale możesz mieć pewne trudności, jeśli to słowo kojarzysz ze mną. Chlapnęło się bezmyślnie nie tym epitetem co trzeba, co?

Moje wypowiedzi drażnią określoną grupę ludzi - witam w klubie!

P.S. Z pewnych względów moja pierwotna wypowiedź nie została dopracowana i wydźwięk był niezamierzenie agresywniejszy od zamierzonego.

PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się - Twoja wypowiedź jest właśnie taka. A pytanie, czemu od razu ma być kradzione proszę zadać autorowi tematu. O dawaniu rad w tym temacie nic nie wiem, ale są ludzie co wiedzą lepiej. Wulgarności, syneczku, poucz się raczej od niektórych innych użytkowników forum, ale możesz mieć pewne trudności, jeśli to słowo kojarzysz ze mną. Chlapnęło się bezmyślnie nie tym epitetem co trzeba, co?

Moje wypowiedzi drażnią określoną grupę ludzi - witam w klubie!

P.S. Z pewnych względów moja pierwotna wypowiedź nie została dopracowana i wydźwięk był niezamierzenie agresywniejszy od zamierzonego.

 

 

Na głupotę ludzką niestety nic się już nie poradzi ale zanim coś napiszesz może chociaż to przemyśl bo widzę że robisz odwrotnie ! (syneczku) :norty:

Nie wiem ale może własie takimi wypowiedziami leczysz jakieś swoje chore kompleksy co ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się - Twoja wypowiedź jest właśnie taka. A pytanie, czemu od razu ma być kradzione proszę zadać autorowi tematu. O dawaniu rad w tym temacie nic nie wiem, ale są ludzie co wiedzą lepiej. Wulgarności, syneczku, poucz się raczej od niektórych innych użytkowników forum, ale możesz mieć pewne trudności, jeśli to słowo kojarzysz ze mną. Chlapnęło się bezmyślnie nie tym epitetem co trzeba, co?

Moje wypowiedzi drażnią określoną grupę ludzi - witam w klubie!

P.S. Z pewnych względów moja pierwotna wypowiedź nie została dopracowana i wydźwięk był niezamierzenie agresywniejszy od zamierzonego.

 

 

Na głupotę ludzką niestety nic się już nie poradzi ale zanim coś napiszesz może chociaż to przemyśl bo widzę że robisz odwrotnie ! (syneczku) :norty:

Nie wiem ale może własie takimi wypowiedziami leczysz jakieś swoje chore kompleksy co ????

 

To jest temat o PawleH czy może raczej o problemie z blokadą kierownicy?

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie... może rzeczywiście jest kradziony, a co do PawłaH, ludzie miejcie trochę dystansu do siebie i nie bierzcie wszystkiego na serio, mnie osobiście wypowiedzi PawłaH pasują pomimo tego, że przez sporą część forum są tępione :worried:

 

jestem od niedawna na forum a także od niedawna posiadaczem beemki, nie wiem kto to jest PawełH i jaki jest jego status polityczny na forum, ale jakbym zaraz po kupnie wymarzonego auta przeczytał taką sugestię, że moje auto jest kradzione... to na pewno nie poczułbym się fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie... może rzeczywiście jest kradziony, a co do PawłaH, ludzie miejcie trochę dystansu do siebie i nie bierzcie wszystkiego na serio, mnie osobiście wypowiedzi PawłaH pasują pomimo tego, że przez sporą część forum są tępione :worried:

 

 

jasne, kolego w pelni sie zgadzam :D

 

PawelH jest bardzo kolorowym userem cos jak skrzyzowanie KONONOWICZA z PALIKOTEM czy innym KORWINEM MIKKE :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie kradzione i z przełamaną blokadą. Mnie działa.

 

PawelH to z tego co widze po kolejnych postach tajny współpracownik CBA na tym forum.

 

Albo po prostu kolejny nowobogacki z pojechanym systemem wartości.

 

co do trafności przypuszczeń patrz komentarz powyżej. Też pasuje - o dziwo...Uniwersalny jakiś czy co?

PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. to na pewno nie poczułbym się fajnie...

Dziewczyny !!! :norty:

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.