Skocz do zawartości

[e46] "sam naprawiam"


Robert_kr

Rekomendowane odpowiedzi

nie głupie :D zaraz napisze REQ na TG :D

 

 

Na TG wrzuca jak kiedys wersje ang. i nic o tym nie wspomna.

 

Pozatym kiedys kupilem za okolo 70 zl sam naprawiam E36 i mam mieszane uczucia. Polecal bym ja komus kto ma problem ze zmiana tarcz hamulcowych, klockow, albo np. wymiana rozrzadu w M40 to czarna magia, jesli ktos ma pojecie jak to zrobic to oprocz danych technicznych ktore sie czasem przydadza (w stylu ile litrow jakiego plynu itd) nic tam takiego super nie ma. Pozatym ksiazka nie jest zbyt dokladna i ma tez male bledy.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam-da-da-dam :!:

 

dziś udało mi się "zanabyć" tę książeczkę. 60 PLN.

 

nie będę raczej sam wymieniał rozrządu w mojej Betty, jeśli by była taka potrzeba, jednak lubię wiedzieć co tam w środku siedzi - ot tak, żeby w jakiejś rozmowie przy piwie nie wyjść na ignoranta :wink:

 

na pewno pomniejsze naprawy/wymiany przy pomocy tej książki da się łatwo i bezpiecznie wykonać - dla amatora (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) - to na pewno przydatna pozycja i dobrze spożytkowane pieniądze.

Pozdrawiam,

Rafał

"It`s not the size of the dog in the fight, it`s the size of the fight in the dog" Mark Twain

http://img72.imageshack.us/img72/2328/1727269a1200bw1a.th.jpghttp://img442.imageshack.us/img442/8869/1737368a1200bwa.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.