Skocz do zawartości

[e46] "sam naprawiam"


Robert_kr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zarejestrowani
Kup ktoś, zeskanuj i wrzuć napewno wiele osób taką osobę ozłoci ;D

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

61 zł to równowartość jednego wyskoku do baru/klubu (tak biednie)

61 zł to koszt wyskoku z dziewczyną/żoną do kina

61 zł to koszt naprawy byle pierdółki w większości warsztatów samochodowych

 

Uważam ze jest to nieodzowna lektura każdego pasjonata motoryzacji, w tym wypadku BMW, lektura posiadana w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co kupowac w torrentgigs jest od dawna do sciągnięcia :norty: ja mam :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napisz prośbę w RQ a może seda dostaniesz (i nie w włoskim czy chinskim języku :lol: ) ... :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
nie głupie :D zaraz napisze REQ na TG :D

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha.

Nie wiem jak was koledzy, ale mnie zawsze książki z tej serii śmieszyły....

 

Od zawsze kojarzą mi się z Paździochem samodzielnie naprawiającym swojego kaszlaka... sam nawet taką miałem do poczciwego 126p :)

 

Tą chyba też jakoś zdobędę żeby wiedzieć co w furce mruczy :/

Komu bimer dużo pali? :)

BMW BRUTUS to dopiero smok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie miałem kaszlaka :mrgreen: generalnie tez tego nie używam mam lepszy program w kompie VIVID WORKSCHOP DATA wszystko i o wszystkich autach :cool2: :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha.

Nie wiem jak was koledzy, ale mnie zawsze książki z tej serii śmieszyły....

 

Od zawsze kojarzą mi się z Paździochem samodzielnie naprawiającym swojego kaszlaka... sam nawet taką miałem do poczciwego 126p :)

 

Tą chyba też jakoś zdobędę żeby wiedzieć co w furce mruczy :/

 

Moim zdaniem książka od kaszlaka w porównaniu do tego co prezentuje ten skrypt od BMW była jak wielgachna encyklopednia. Z książki od "kaszla" można było skrzynie biegów poskładać gdyż każda z części była przetłumaczona na schemacie oraz zestawiona wśród innych części.

Tutaj w przypadku BMW mamy raczej obrazki (kiepskie zdjęcia ze strzałeczkami), które nie są już tak precyzyjne.

Ja raczej powiedziałbym iż nie tyle jest to książka pomagająca w naprawach (niejednokrotnie dość skomplikowanych) ale poglądowa lektura do przeczytania aby wiedziec gdzie co w samochodzie się znajduje.

Ja miałem do E30 oraz E36 i z tej pewnie nie skorzystam.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nigdy nie miałem kaszlaka :mrgreen: generalnie tez tego nie używam mam lepszy program w kompie VIVID WORKSCHOP DATA wszystko i o wszystkich autach :cool2: :twisted2:

 

Ty masz krystian 15lat że sie tak wszystkim co piszesz jarasz? :mrgreen: Jak masz PL wersje do E46 z torrentów to wstaw na rapida i po krzyku. Ktoś pewnie skorzysta bo chwaleniem się czego Ty nie masz i nie używasz wiele tu nie zwojujesz.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem już ta książkę. I moim zdaniem warto ją mieć.

Wszyscy się wymądrzają, że książka jest "słaba" ale co drugi post na forum to pytania typu: jakie żarówki, jakie ciśnienie, jakie świece, gdzie szukać bezpiecznika od... itd. Kilka razy korzystałem z książek tej serii i ogólnie jestem za.

No ale to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem już ta książkę. I moim zdaniem warto ją mieć.

Wszyscy się wymądrzają, że książka jest "słaba" ale co drugi post na forum to pytania typu: jakie żarówki, jakie ciśnienie, jakie świece, gdzie szukać bezpiecznika od... itd. Kilka razy korzystałem z książek tej serii i ogólnie jestem za.

No ale to tylko moja opinia.

 

 

popieram i polecam ja zamowic wszystkim ktorzy troche grzebią przy swioch cacuszkach napewno duzo pomoże , :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem już ta książkę. I moim zdaniem warto ją mieć.

Wszyscy się wymądrzają, że książka jest "słaba" ale co drugi post na forum to pytania typu: jakie żarówki, jakie ciśnienie, jakie świece, gdzie szukać bezpiecznika od... itd. Kilka razy korzystałem z książek tej serii i ogólnie jestem za.

No ale to tylko moja opinia.

 

 

popieram i polecam ja zamowic wszystkim ktorzy troche grzebią przy swioch cacuszkach napewno duzo pomoże , :cool2:

Mam tylko nadzieję, że troche więcej w niej jest niż o wymianie żarówek ;) A na poważnie to faktycznie napewno się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamówiłem chociaz by do podstawowych informacji typu plyny zarowki swiece itd napewno sie przyda a 60 zł to dzisiaj prawie nic tak jak kolega pisał jeden wypad do baru, a jesli ktos chce wiedziec co tam jest to ja przegladnałem na aukcji spis stresci tej ksiazki i wzrokowo bo włoskiego nie znam przegladnałem ta co jest na torrencie po włosku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

HA HA HA.... rozumiem, ze zartujesz. Chodzi o wersje do sciagniecia np. w PDF

dokladnie chodzi mi o schematy elektryczne z opisem bezpiecznikow w jezyku polskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.