Skocz do zawartości

Update softu przed chiptuningiem


jeffoo1

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, ze jezdze moja 530dA z dpf juz od pol roku i ponad 25 000 km nadszedl czas na chiptuning. Jednak wczesniej chcialbym zaktualizowac caly soft w ASO. W zwiazku z tym, ze chipowac bede w Warszawie prosze kolegow o podanie, ktore ASO zrobi to najlepiej, najbardziej swiadomie i w ogole ktore ( nie ma ich znowu tak wiele ) ma (naj)lepszy serwis.

 

dziekuje za ew. pomoc

 

ps. kojarze, ze w ktoryms ASO byla znizka na update softu dla userow forum. Zdaje sie ze kolega Dnowinski cos wspominal ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , jak zrobisz update to daj znac jakie zmiany i czy oplaca sie to robic, sam chcialem ale jakos napotkalem tyle oporów ze strony aso ze dalem sobie spokoj. No ale jak sie zawezme to podjade do berlina i zrobie update, wiec prosze jak juz bedziesz po operacji daj znac co sie zmienilo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim w którym dadzą gwarancję że płacimy za aktualizacjęa nie za naprawę pózniej sterowników.Takie słowne zapewnienie usłyszałem w Bawarii ale też ciągle mi powtarzali po co to robic jak wszystko chodzi idealnie i w końcu się nie zdecydowałem.

hej

tylko mi jeszcze zalezy na zmianie języka na angielski i temat gdzies w głowie siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim w którym dadzą gwarancję że płacimy za aktualizacjęa nie za naprawę pózniej sterowników.Takie słowne zapewnienie usłyszałem w Bawarii ale też ciągle mi powtarzali po co to robic jak wszystko chodzi idealnie i w końcu się nie zdecydowałem.

hej

tylko mi jeszcze zalezy na zmianie języka na angielski i temat gdzies w głowie siedzi

 

zalezy mi update softu przed chipem bo po chipie update wgra ori soft i tyle z mojego chipowania - znow trzeba bedzie wgrywac program do motorka.

 

Update softu chce zrobic tez ze wzgledu na mp3 . Mam navi profesional update byl zrobiony w kwietniu, ale mp3 nie chodzi. Nie wiem w koncu czy to kwestia softu czy sprzetu - raz slysze, ze jak profesional to musi chodzic po update softu, innym razem slysze ze moja navi profesional moze byc bez obslugi mp3.

 

Sam juz nie wiem. Podobnie jest z BT niby jest niby pairing succesful ale nie laczy sie telefonem. Mam w wyposazeniu telefon i pan z Foty mowi ze to dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wawie nie polecam inchcape. Osobiście mam złe wspomnienia z aktualizacji softu. Myslę, że najlepszą opcją jest de. pozdrawiam

 

wyjazd do de odpada - ze wzgledow praktycznych - brak czasu i nie po drodze

 

Zapytam wprost AUTOFUS czy BAWARIA ??

 

ps. ale nazwy maja FUS albo (B)AWARIA :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wawie nie polecam inchcape. Osobiście mam złe wspomnienia z aktualizacji softu. Myslę, że najlepszą opcją jest de. pozdrawiam

 

wyjazd do de odpada - ze wzgledow praktycznych - brak czasu i nie po drodze

 

Zapytam wprost AUTOFUS czy BAWARIA ??

 

ps. ale nazwy maja FUS albo (B)AWARIA :cool2:

 

Napisałem Panu na priv pewną informacją odnośnie aktualizacji . Przepraszam innych ,że narazie to ukryłem przed forumowiczami ,ale muszę się upewnić czy mogę tę informację rozpowszechniać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.