Skocz do zawartości

Przepływomierz Bosch czy MTM??


MCD

Rekomendowane odpowiedzi

własnie przeszukiwalem neta i znalazłem cos tutaj:

http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2474,,,03,,pl-pln,312584,0.html

 

.lecz zastanawia mnie czym rozni sie ten bosch za 250 od tego za 600 czy drozej??

a gdzie wyczytałeś że ten za 250 to jest bosch?

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no pomyłka zaszła to co wyszukalem to zamiennik MTM...ale ogolnie chcialem sie dowiedziec dlaczego sa roznice cen oryg.przepływek boscha czym sie roznią?widzialem cene nawet za 910 zł...szok!!!

jeżeli uważasz że 910 to jest szok,to w inter cars przepływka do mojego silnika jest za Cena brutto: 2123,29 zł.Nie wiem tylko jak jest cena w aso do M52B20

A co do różnicy w cenie zamienników,to jest dlatego że to zamiennik a nie oryginał.A z zamiennikami przepływek bywa róznie,jednemu sie uda innemu nie i wtedy trzeba wydać dwa razy kasę.

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Rozmawiałem z gościem który handluje przepływomierzami.

Ma w ofercie oryginały i zamienniki.

Powiedział mi wprost , że jak kupuję dla siebie to o zamienniku mogę zapomnieć bo to badziewie które ma za zadanie wyeliminować wyświetlanie błędów na kompie.

A o jego prawidłowym działaniu można zapomnieć. Nie ma prawa działać prawidłowo.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajac forum dostrzegłem ze posiadacze przepływki z MTM sa niezadowoleni ,sa wyjatki oczywiscie ,ze ci co maja zamiennik nie narzekaja , w moim przypadku to nie wiem co bedzie lepszym wyjsciem ,auto muli ,rozpedza sie powoli bo jak wdusze za mocno pedal gazu to dlawi sie i niema mowy o przyspieszeniu ..tak sie nie da jezdzic i trza cos zrobic :( nabank moja przypływka padła....nie wiem czy zamiennik da rade to naprawic ..zadzwonilem do serwisu i oryginalny boscha dla mojego modelu jest za 904 zł.. masakra :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał 600 650 zamiennik 250 ale radze oryginał raz i spokój na długi czas a z tymi chinskimi różnie bywa

 

No wiesz kolego-ja kupowałem ostatnio silniczek krokowy za 580zł boscha i też pisze na nim made in china, na wcześniejszym było oczywiście made in germany i po tym chińskim od razu widać że chociażby jakość plastiku nie jest już taka. Ahhhhh ta china :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.