Skocz do zawartości

Przeswit podwozia w e60 z M-pakietem


Blanko85

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanie odnosnie M-pakietu po jego zalozeniu z przodu samochodu liczac od najnizszego punktu zderzaka do ziemi jaki jest przeswit?nigdzie niemoge znalezc tych danych a boje sie ze jak go zaloze beda kłopoty z podjezdzaniem pod wyzsze krawezniki i w konsekwecji porysowanie zderzaka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz musial uwazac zeby nie dojrzdzac do kraweznika. 98% krawężników jest za wysoko u nas i niestety mozesz sobie uszkodzic zderzak. Wymaga to wprawy na pocxśtku, zeby wyczuc jak parkowac z bezpieczna odlegloscia zderzaka do krawężnika, ale potem jest juz latwo i przyjemnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego niestety nie da sie przeskoczyc. Mialem w E60 malowany zderzak (poobijany od kamykow, lekko porysowany) i cieszylem sie nim niecaly tydzien. Musialem zaparkowac w centrum wiekszego miasta w godzinach szczytu i niestety skonczylo sie przerysowanie zderzaka z prawej strony :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja udaje że mi zgasł w tych nerwach że z tyłu syreny i jakoś inni się bardziej posuwają i jakoś pojechali.Ale nie uważam tego za pozytywne zachowanie może minimalnie tłumaczą mnie jeszcze 19tki felgi gdzie każdy chodnik kaleczy felgę a i potrafi uszkodzić oponę.Jest to uwzględniane w czasie kontroli policyjnej i nie każą zjeżdzać na chodnik,pobocze.

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, tora. I co wtedy zrobic?

 

niech inni wjezdzaja swoimi samochodami na wyskie krawezniki , ja nie jestem taki glupi zeby rozwalic felge albo "zawiescic" sie na krawezniku, widzialem juz kilka razy jak ktos sobie polamal zderzak bo chcial byc dobry i szybko zjechac policji,poselkom w limo czy innym

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Wami, ale nie jest to mile uczucie jak tamuje sie przejazd karetki. Teraz w E65 zawieszenie jest troche wyzsze, ale ostatnio też musialem zjechac na dość spory krawężnik i zjeżdżając zaliczyłem strzal w zderzak. Jazda po naszych drogach to walka na kazdym metrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, tora. I co wtedy zrobic?

 

niech inni wjezdzaja swoimi samochodami na wyskie krawezniki , ja nie jestem taki glupi zeby rozwalic felge albo "zawiescic" sie na krawezniku, widzialem juz kilka razy jak ktos sobie polamal zderzak bo chcial byc dobry i szybko zjechac policji,poselkom w limo czy innym

 

Jasne, Erka jedzie dokądś na wezwanie. Ktoś nie zjeżdża jej, bo mu się felga zniszczy. Erka nie zdąży na czas. Ale ten ktoś ma nieuszkodzoną felgę w swoim aucie i to jest najważniejsze!

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.