Skocz do zawartości

wie ktos do czego to służy?????


sqnix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Według instrukcji jest to zapasowy kluczyk nie przeznaczony do ciągłego używania. Jest taki mały i lekki żeby go można było przechowywać przykładowo w portfelu.
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sam go nie posiadam ale gdzieś na forum czytałem że jest przydatny w przypadku zostawiana samochodu w serwisie bo nie da sie nim otworzyć np. schowka i mechanicy sobie nie poszperają :)

 

Nie dokładnie.

Klucz "hotelowy" wygląda jeszcze inaczej.

Ten otwiera wszystko.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go nazywam kluczykiem awaryjnym:)

jak poprzednik pisał...mozna go nosic np w portfelu i w razie zatrzasniecia drzwi w aucie (z kluczykami w srodku) mozna je bez problemu otworzyc.

wg tego klucza mozna równiez "dorobic" surowy klucz :)

Z racji tego, że spadł śnieg, przypominam, że piłowanie GOLFA na ręcznym, to nie DRIFT!!!!

***

Nie dyskutuj z idiotą , na początku sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

***

http://picasaweb.google.co.uk/kieltj/BMW - moje BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to tylko i wyłącznie wzór do ewentualnego dorobienia klucza w przypadku zagubienia.Nie próbujcie nim odpalać samochodu,bo poprostu się złamie i kłopot gotowy.Klucz warsztatowy jest dodatkowym kluczem i jest metalowy.Komplet kluczy składa się z dwóch z immo i pilotem,warsztatowego-bez pilota oraz tego plastikowego wzorca. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to tylko i wyłącznie wzór do ewentualnego dorobienia klucza w przypadku zagubienia.

 

Radzę zapoznac się dokładnie z instrukcja obsługi swojego samochodu gdzie dokładnie pisze, że jest to klucz zapasowy w razie zgubienia kluczy podstawowych a jego forma jest związana z tym, żeby można go było ze sobą bez problemu nosic .

 

Zdjęcie znalezione w poscie użytkownika dajan w dziale 5.

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images33.fotosik.pl/377/d3af314815872c67.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.