Skocz do zawartości

E 46 1,9 2001 prosze o podpowiedzi odnośnie TUNINGU


raperek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zarejestrowani

Mozesz wsadzic turbine, dlaczego by nie nikt Ci nie zabroni;p

 

Ale sama turbina to pikus, dolicz intercooler, zawor upustowy, okablowanie, orurowanie izolacje termiczna dolot nowe mapy do kompa, w jakies 10.tys zl powinienes sie zmiescic;)

 

Zastanow sie lepiej nad eatonem :D

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli ty chcesz wydawać 10tyś na swoje 1,9 to lepiej je sprzedaj i kup coś z mocniejszym silnikiem, taniej wyjdzie i dłużej pojeździsz. A po chip tiuningu to nie wyobrażaj sobie za dużo, no może koło 10KM więcej a może i nie. Kupiłeś 1,9 a chcesz rakietę, sory gregory ale zapomnij.

PS. Mam taki sam silniczek i do normalnej jazdy w zupełności wystarczy, no ale czasami chce się pocisnąć więcej i tu już klops. Dlatego ja będę zmieniał na coś mocniejszego i ty też o tym pomyśl no chyba że myślisz że za 2tyś podkręcisz swoje autko :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EATON = kompressor, fajna sprawa moment lepszy z dołu. Później jest też lepiej ale gorzej od dobrej turbiny. Zdecydowanie mniejszy koszt instalcji kompressora, bo około 10tys zł. A przy turbinie to dopiero początek zabawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady , napewno słuszne ale ja nie myślałem o zrobieniu rakiety :D, chce tylko troszkę ją podkręcić i zastanawiałem się co by było najkorzystniejsze , jak możesz to podpowiec mi bo jestem tu nowy dlaczego mi sie zdjęcie nie wyświetla chociarz adres podałem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.