Skocz do zawartości

DZIS SPRZEDAŁEM SWOJE Z3


TOMEK77

Rekomendowane odpowiedzi

No to powinna miec jak w raju :) .

 

Ja swoja dopieszczam ...od strony podwozia :) . Dzis pomalowalem wahacze przy okazji zmiany sworzni :) . To juz chyba lekka rozpusta :) .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam,ok 50tysi zdjecia wrzucę na email gdyz tu nie umiem :oops: ,pozdro

 

50 tys ? :shock: jak to sie stalo , co jej zrobiles bo jeszcze kilka miesiecy temu pisales ze duuzo taniej chcesz ja sprzedac :lol: . to i ja poprosze fotki .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,fakt ostatnio była za 44tysie,ale bez twardego dachu i na ori alusach-i za taka cene moge ja ogolic w takim stanie.Za nowe alu17 z oponami Pirelli P6000 i z dachem cena jest ok 50tysi z pełny pakietem ubezpieczenia AC+OC na rok.Powiem wam ze ogladam duzo Z-etek w N iemcowni i zeby znalezc z3 3.0i to rarytas który tam tez kosztuje flotę :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC jest przypisane do kierowcy a nie do auta wiec masz do zaoferowania tylko OC na caly rok...

 

Wania ma racje. AC rozwiązuje się w chwili sprzedaży pojazdu i sprzedawca otrzymuje zwrot składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia. Tak jest w kazdej firmie, reguluje to kodeks cywilny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tomek za ile poszła Twoja Zetka jeśli można wiedzieć, ja wystawiam już któryś raz z kolei i żadnego zainteresowania, miałem dosłownie 1 (jeden) :worried: telefon. A myślałem, że sprzedam bo marzył mi się Mpowerek :cry2: a to widać nie sprzedawalne jest pewnie przez ten silnik kosiarkowy :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Z3 1.8 z 98r na alu17 z nowymi oponami z pełnym wyposazeniem prócz klimy ogoliłem za 20,2tysia,poszła od ręki a tel o auto miałem do konca ogłoszenia ok 20.Teraz chce ogolic Z3.0I z 2002r ponad dwa razy drozszą i jest tez bardzo duze zainteresowanie.A Ty ile chcesz za swoją i który rok masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.