Skocz do zawartości

fabryczne radio - nietypowy problem


dajan

Rekomendowane odpowiedzi

czy można wyjąć radio BISNES gdy pod pokrętłem głosu jest dziurka a niema śrubki ???

pierwsze radio miało zablokowaną tą zapadkę i po lekkim szarpnięciu wyłaziło ale ze względu na to że padł balans i głos kupiłem inne i montując je nie zajrzałem pod pokrętło głosu bo nie było takiej potrzeby i wcisnołem je bez problemu

wczoraj je chciałem wyjąć i okazuje się że pod pokrętłem niema śrubki a jest tylko dziurka

czy jest jakaś szansa na wyjęcie radia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w głębi, ok. 2-3 cm pod plastikiem zakrytym pokrętłem, w którym jest dziurka nie ma też nic???

dziurka jest ale jak tam wkładałem cieńki śrubokręt to nic nie wyczuwałem a nai znam zasady działania tej zapadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobacz w "zrób to sam" mój temat "dołożenie tempomatu i MFL", czy jakoś tak... Tam są zdjęcia jak wygląda radio po zdjęciu gałki i jak radio jest utrzymywane na miejscu: po dwóch stronach są łukowate blaszki, które jak przekręcasz tego dinksa w głębi to się chowają i wtedy radio można wyjąć...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plaskim srubokretem i krzyzakiem mi sie nie udalo odpiac blokady :) musialem uzyc torxa. Przy okazji - ta "srubka" to plastikowa jest i srednio widoczna, odbicie jej o 45 stopni na lewo zwalnia blokade - przy czym radio i tak ciezko wychodzi (uwazaj zeby nie polupac obudowy). Walczylem z tym przy okazji oberwanego potencjometru w radiu (wersja z MID).

 

Daj znac co i jak to sie pomysli :)

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plaskim srubokretem i krzyzakiem mi sie nie udalo odpiac blokady :) musialem uzyc torxa. Przy okazji - ta "srubka" to plastikowa jest i srednio widoczna, odbicie jej o 45 stopni na lewo zwalnia blokade - przy czym radio i tak ciezko wychodzi (uwazaj zeby nie polupac obudowy). Walczylem z tym przy okazji oberwanego potencjometru w radiu (wersja z MID).

 

Daj znac co i jak to sie pomysli :)

 

U mnie ten dinks jest metalowy, ale miękki i wygląda jak łeb śrubki na płaski śrubokręt, przy czym przecięcie nie jest jak w śrubach od skraju do skraju, tylko krótsze niż średnica łba. Jak sobie poświecisz to widać... chyba, że masz inny patent niż u mnie... Potwierdzam, że sprężyna jest stosunkowo mocna i po przekręceniu blaszki, które utrzymują radio niechętnie się chowają...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie śrubka to taka gwiazdka - pasuje do niej owy torx właśnie :) to widac, ze i tu sa rozne patenty :) na pierwszy rzut oka tez jej nie widzialem - myslalem ze ktos juz tam grzebal i przypadkiem ja wykrecil

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.