Skocz do zawartości

e65 745 kopci.....


gruuby78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem użytkownikiem Bmw E65 745i. Od kilku dni mam pewien problem z moim samochodem..... Wielu mechaników oglądało sprzęt i każdy ma inne zdanie, padła już nawet propozycja wymiany silnika....???? Samochód puszcza dym z lufy przy wciśnięciu ( gwałtownym ) pedału gazu, ale tylko kiedy wcześniej pracował na wolnych obrotach, np. po postoju na czerwonym świetle ruszam i widzę w lusterku obłok dymu. Silnik pracuje równo, mocy ma tyle co kiedyś, zero stuków i puków... używam oleju castrol edge 10w60 i ostatnio wymieniano odme..... proszę o pomoc. Dziękuje i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj bardziej, ten dym jest czarniawy, siwo-biały, czy popielato-niebieskawy??

 

Jaka była przyczyna wymiany odmy?, wyganiało olej?

 

A mechanikami się nie przejmuj, większość z nich nie ma zielonego pojęcia o BMW, szczególnie tych nowszych.

Jedź do serwisu gdzie się na prawde specjalizują w bawarczykach. A jeśli w Katowicach jest ich deficyt (nie znam waszego podwórka pod tym względem), to przyjedź do Krakowa - na Szczecińskiej 6 siedzą w tym, w sumie to już pan Wiesiu nie chce sobie za bardzo brudzić rąk starszymi.

Z pewnością usterkę usunie, problemem może być jedynie cena usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja postawił bym na separator olejowy. Mała gumka a robi duzy problem. Miałem to kiedys w swojej. Do e38 koszt sto pare zl, to załatwiło moj problem

Było quattro jest tył - i jak tu przeżyć zime? :)


Moja pasja nr 1 BMW http://robertokrak.fotosik.pl/albumy/564123.html


Moja pasja nr 2 Projekty wnętrz www.meritumstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.