Skocz do zawartości

325i uszczelka pod głowicą wymieniona:(


zuziek325

Rekomendowane odpowiedzi

Hello :) Może to zwykły zbieg okoliczności i na przykład silnik krokowy zaczął szaleć :D Skoro mówisz, że silnik trzyma moc to chyba nic poważnego się nie dzieje :mrgreen:

 

Wpisz w wyszukiwarce "falujące obroty" czy coś podobnego i zacznij od tych najprostszych czynności tj. przeczyszczenie krokowca itd. :o

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostrza czynność to prześledzenie wszystkich połączeń... zmieniałeś głowicę a może nie podpiąłeś jakiegoś podciśnienia?? Odmy, odpowietrzenia zbiornika paliwa?? ja tak miałem :cool2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI Wielkie. krokowca przeczyszczałem, kolektor ssący ściągałem ponownie i patrzyłem wszystkie uszczelki węże, dzisiaj mierzyłem ciśnienie: na każdym jest po tyle samo ok 10?! (nie wiem ile powinno byc)może sonda ale odpinałem ją podczas pracy silnika i dalej tak samo. Jak wyciągnę wtyczke z przepływomierza to jakby lepiej chodzil, ale nadal nie wiem co robić. może żle złożyli głowicę (źle włożone samoregulatory i ma przedmuchy???) POMOCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
DZIEKI Wielkie. krokowca przeczyszczałem, kolektor ssący ściągałem ponownie i patrzyłem wszystkie uszczelki węże, dzisiaj mierzyłem ciśnienie: na każdym jest po tyle samo ok 10?! (nie wiem ile powinno byc)może sonda ale odpinałem ją podczas pracy silnika i dalej tak samo. Jak wyciągnę wtyczke z przepływomierza to jakby lepiej chodzil, ale nadal nie wiem co robić. może żle złożyli głowicę (źle włożone samoregulatory i ma przedmuchy???) POMOCY

 

A może jeszcze zrób reset?

Może się nauczył jakichś głupich ustawień i teraz je stosuje?

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.