Skocz do zawartości

czy z tyłu ustawia sie zbiezność ?


Sławo

Rekomendowane odpowiedzi

chyba bede musial jechac na ustawienie zbieznosci ale spotkalem sie z bardzo rozbieznymi stwierdzeniami co do tego czy w E32 jest regulowana zbieznosc tylnych koł. w ziwazku z czym pytam czy w E32 z 1988roku ustaiwa sie zbieznosc tylnych koł??? z gory dzieki za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w E-36 po wymianie tulei na wachaczach tylnich musiałem ustawiać zbieżność z tyłu! ale robi sie to tylko gdy było coś robione przy zawieszeniu bo po wymianie głownych części przy wachaczach zmienia sie troche ich położenie a tym bardziej po odkręceniu mocowania!

nawet kiedyś w maluchu miałem podobną sytuacje bo na łapie od wachacza są otwory jajowate specjalnie do małej regulacji

 

tak wiec myslę że u ciebie na 100% też masz możliwośc ustawienia zbieżności kół tylnich a warto to sprawdzić bo jeśli poprzedni właściciel coś tam kombinował a nie ustawił tego później to będzie zbierało opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to na razie nic sie takiego nie dzieje zbym ustawial zbieznośc z tyłu tylko poprostu slyszalem ze trzeba z tyl tez ustawiac , a dzis bede jechal na ustawianie przodu bo cos jest nie tak a przednie zawieszenie bylo robione , wiec zakladam i mam nadzieje ze to tylko wina nie ustawionej zbieznosci . dzieki za odpowiedzi . Pozdro for fanatics BMW :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E34 z tylu nie ustawia sie nic. Mysle, ze w E32 bedzie miala podobnie. Jak masz bardzo szerokie kola i zbiera ci je od wewnatrz to zupelnie normalne.

 

Oj nie był bym tego taki pewien, sam na 100% nie wiem ale słyszałem od wielu osób że w e34 ustawia się kąty pochylenia koła, być może są to tylko plotki tak jak z tym że w licznikach podczas testu wyświetla się autentyczny przebieg :lol: :lol: :lol:

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie był bym tego taki pewien, sam na 100% nie wiem ale słyszałem od wielu osób że w e34 ustawia się kąty pochylenia koła, być może są to tylko plotki tak jak z tym że w licznikach podczas testu wyświetla się autentyczny przebieg :lol: :lol: :lol:

 

 

Poczekajcie tak z tydzień, to Wam napiszę czy się ustawia w e34 z tyłu cokolwiek czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.