Skocz do zawartości

Brak Mocy


piotrs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Ja swoja zregenerowalem za 300 zł i jest ok. Autko smiga jak nowe. Ten co regenerowal dal rok albo nawet dwa lata gwarancji na ta pompe.

 

To dość zastanawiający okres gwarancyjny. :think:

Ciekawe od czego ma zależeć długość gwarancji?

Myślę , że od humoru lub samopoczucia tego speca.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja zregenerowalem za 300 zł i jest ok. Autko smiga jak nowe. Ten co regenerowal dal rok albo nawet dwa lata gwarancji na ta pompe.

 

To dość zastanawiający okres gwarancyjny. :think:

Ciekawe od czego ma zależeć długość gwarancji?

Myślę , że od humoru lub samopoczucia tego speca.

 

może regeneracja pompy kosztowała wykonawce 20 pln ;),

 

nie wiem na jakie sposoby może przepływomierz sie uszkodzić , ale w moim przypadku jak byl uszkodzony przepływomierz to Auto słabo nabierało prędkości i kończyło sie na max 200 km/h , na filtrze paliwa jest czujnik i z tego co pisano na forum jak odepnie sie go to powinna być poprawa i w tym przypadku winę ponosi pompa wspomagająca (4bar), podłączając pod tester pokaże ciśnienie jaki podaje pompa i już będzie wiadomo co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal1444 kto Ci regenerował pompę? Podaj adres jeśli możesz.Moja Beatka miała dziwne objawy(530d):najpierw szarpała przy 4000 obr, potem to szarpanie zeszło niżej,jak wracałem z holandii autko już nie chciało się wtoczyć na 120 km/h ale miała momenty nawrotu siły i bez problemu bujało się do 200,po czym znowu jakby zdychało.A dziś w ogóle nie zapaliło.Myślałem że filtr paliwa ale dziś już jestem skłonny twierdzić że to pompa.Dodam że moja żona wyjeździła 2 razy paliwo prawie do 0.

Ma ktoś pomysły?

Dziękuję

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.