Skocz do zawartości

problem z elektryka


rafrab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Mam problem z elektryka mianowicie pewnego ranka wchodze do autka i probuje zapalic ale nic wszystkie lampki pogaszone zero pradu.Wymienilem akumulator i wszystko wrocilo do normy ale tylko na 5 dni .Po 5 dniach problem powrocil tylko ze prad jest tylko po przekrenceniu stacyjki autko nie odpala za to slychac takie stukanie ,pyrkanie cos jak by trrrrrrrrrrr pod autem okolice silnika lub przednich siedzen .probowalem kilkakrotnie odpalic i nic za to akumulator strasznie oslabl .Prosze o pomoc.Rafal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Witam .Mam problem z elektryka...

Proponuje podładować akumulator i podjechać do elektryka.

Możnaby oczywiście poradzić Tobie:

1. Sprawdzenie połączenia kabli akumulatora ze szczególnym uwzględnienim masy pojazdu

2. Sprawdzenie prąd spoczynkowy akumulatora

3. Sprawdzenie napięcie ładowania akumulatora

 

Tylko, że jeżeli nie wpadło Ci to do głowy, to może po prostu skorzystaj z usług specjalisty.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi z tym klimatronikiem i jezem? ja mam klimatronik i czasem zdaza sie ze rano mam kompletnie rozladowany akumulator, ledwo centralny zadziala, w sumie wlaczony jets tylko caly czas maly wzmacniacz ale to nei jego wina skoro to sie dzieje tylklo raz na jakis czas, pewnego razu zauwazylem ze po odpaleniu swicila sie lampka od klimy.. moze to ma jakis zwiazek? w sumie to klima mi nie dziala i chetnie bym to odlaczyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem to samo i okazało sie że to wina kabelka od masy(jest prawym górnym rogu maski,w rogu) był przełamany od podnoszenia maski i jak dostawała sie tam woda to nic nie działało!!!
Bmw pewność na każdym kilometrze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a o co chodzi z tym klimatronikiem i jezem? ja mam klimatronik i czasem zdaza sie ze rano mam kompletnie rozladowany akumulator, ledwo centralny zadziala, w sumie wlaczony jets tylko caly czas maly wzmacniacz ale to nei jego wina skoro to sie dzieje tylklo raz na jakis czas, pewnego razu zauwazylem ze po odpaleniu swicila sie lampka od klimy.. moze to ma jakis zwiazek? w sumie to klima mi nie dziala i chetnie bym to odlaczyl

 

Jeż steruje obrotami nadmuchu. I potrafi tak się zepsuć , że włączy nadmuch sam i nie musi być włączony zapłon.

A wentylator wyjada akumulator.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.