Skocz do zawartości

Przedni uklad chlodzenia


gilus140

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ochłońcie on ma za zadanie wspomagać visco przecież czujnik od tego wentylatora jest w chłodnicy ,niezależnie czy klima działa .Prosty test przy wyłączonej klimie wypnijcie czujnik z chłddnicy i zewrzyjcie jego piny przekonacie się że zadziała .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ochłońcie on ma za zadanie wspomagać visco przecież czujnik od tego wentylatora jest w chłodnicy ,niezależnie czy klima działa .Prosty test przy wyłączonej klimie wypnijcie czujnik z chłddnicy i zewrzyjcie jego piny przekonacie się że zadziała .

 

 

a ja i tak bym sie klucil.... oszukujesz wtedy czujnik... rownie dobrze mozna wypiac jedna kosc od czujnika cosnienia klime i podpiac pod mase i tez sie zalaczy.....

 

Fakt on wspomaga wisko ale przy zalaczonej klime i jakiejs tam temp silnika...

bez zalaczonej klimy on sie nie zalaczy.........

 

Prosty przyklad.. : nie mam klimy i wentylatora to co mi bedzie wspomagac wizko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miałem e-34 525i z m50 miała klimę i robiłem takie doświadczenia zwierałem piny w kostce przy wyłączonej klimie wierzcie mi że działał ,co do tego że nie masz klimy i pytasz co ma wspomagać visco odpowiem że chłodnica jest wtedy podwójna co zmniejsza przepływ powietrza a agregat dodatkowo obciąża silnik .Logiczne wtedy jest zastosowaanie wentylatora elektrycznego prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ztym sie zgodze ze chlodnie sa 2.... dlatego wentylator zalaza sie jak jest wysoka temperatura i pomaga shlodzic silnik...ale tylko jak jest zalaczona klima bo jak napisales jest wiekrze obciazenie na slinik....

.\p.s ja doswiadczen nie musialem robic..wszytsko wyszlo jak zakladalem sobie klime...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To jest DODATKOWY wentylator i działa wtedy gdy jest taka potrzeba czyli jest za ciepło.

Jeśli włączysz klimę to pracuje cały czas powoli.

A bez klimy włączy się jak temperatura wody w chłodnicy przekroczy 91st.

A przyspieszy jak przekroczy 104st.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.