Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nabyłem X3 z navi MkIV, w menu widnieje mi wersja 4-1/00, języki włoski, niemiecki, francuski. Noszę się z zamiarem wgrania softu PL z lektorem, radarki i najnowszej mapki, czytnik DVD mam z tyłu po lewej stronie. Przesledziłem kilkadziesiąs stron tego wątku, ale ponieważ nie chcę czegoś skopac postanowiłem skonsultować się z wami. Czy wgranie softu NAV_SW-yaza.rar + jakiejś mapki z linków spowoduje że navi będzie ładnie hulać w PL?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego...mylisz mapy z softem :wink: :wink:

Soft czyli oprogramowanie znajduje się w tym czytniku z tyłu i jeśli wrzucisz soft Yaza to menu bedzie po polsku+ lektor+ radary

Mapa to mapa i nawet teraz mozesz sobie ściągnąć z tego działu i to od jej pokrycia jest zależne czy w danym rejonie będzie dobrze czy też słabo a nie od softu

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o nie dokonywanie linczu, ale o konstruktywną pomoc. Jak pisałem wcześniej mam navi Mk4 wersje 4.1/00 w opcjach językowych włoski, niemiecki, francuski. Zgodnie z instrukcjami zawartymi w temacie pobrałem sobie wersje OEM softu w wersji bodajże 32 nagrałem jako obraz na DVD Verbatim, po wsadzeniu płytki do czytnika aktualizacja rozpoczęła sie automatycznie o czym informowały mnie komunikaty na wyświetlaczu. Po instlacji pojawił się komunikat w języku angielskim o powodzeniu aktualizacji i z prośbą o wyciągnięcie płyty oraz potwierdzenie OK. Po reboocie w dalszym ciągu dostępne sa jedynie opcje językowe it,de,fr. Po włożeniu DVD z aktualizacją softu Yaza i popomyslnej instalacji w dalszym ciągu dostępne mam jedynie 3 ww. wersje językowe z tym że soft ma już wersje 4.1/01. Tak więc proszę o info w jaki sposób mogę dokonać zmiany języka na PL?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Spolszczenie "nakłada się" na konkretną wersję językową, musisz mieć soft spolszczający odpowiedni dla tego jakie języki masz u siebie, a po aktualizacji ustawić ten język na który wgrało się spolszczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się z pomocą podanej wersji z sukcesem spolonizować moją wersję softu. Jest polski lektor (lektorka) mapka z perspektywy, ale co ciekawe, jak na tę wersję softu wgram najnowszy soft Yaza wersja językowa wraca do pierwotnej czyli włoskiej. Kolejność wgrywania była następująca:1/ soft spolszczający, 2/soft OEM, 3/ soft Yaza. Po wgraniu softu Yaza (gdzie język zmienił się spoerotme na włoski) wgrałem ponownie wersję spolszczającą i mam PL wiec chyba tak już musi pozostać. Dzieki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Witam. Zaglądałem tu dość dawno chcąc zmienic sobie menu na PL w MK3. Chciałbym sie zapytac kolegów bo jesteście w temacie nie to co jak po ponad rocznej nieobecności czy pojawił sie taki soft który zmieni jezyk francuski na polski. Wiem ze jest soft który zmienia angielski na PL ale jako ze angielskiego nie posiadam w mojej navi ten soft u mnie nie działa.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanko.

 

wspomniany soft Yaza- NAV_SW-yaza.rar to wersja v32 softu?? Jaki język zmiena ten soft na polski??

 

moje pytania mogą wydawac sie troche banalne ale nie jestem za bardzo ogarniety w tych tematach. a mam u siebie soft v30 po polsku, z polskim lektorem. sciągnęłem sobie juz najnowsze mapy 2013 i wszystko fajnie smiga, tylko nie moge uaktywnic fotoradarów (nie jest to dla mnie tragedią) aczkolwiek wersja mojego softu nie pozwala mi widziec fotoradarów. nie chcę po prostu nic zepsuc bo teraz tez jest dobrze ale nie ukrywam iz wolałbym miec aktualny soft w swojej buni :D

 

pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tez tak zrobię :)

 

mógłby ktos jeszcze wytłumaczyc o co chodzi z tym nakładaniem sie języków bo za bardzo nie kumam a nie chce zeby po wgrani softu yaza znikneły mi polskie menu w navi, i skąd w mojej navi jest polski lektor skoro mapy sa w jezyku niemieckim?? (takie sobie sciągnełem)

Edytowane przez robertoboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt...... :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: ale nie liczyłbym na cuda.....MK4 ma problem jednak z ich poprawnym odtwarzaniem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: oczywiscie nie w każdym przypadku :wink: :wink:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kochani, przeleciałem tak z 1/3 od końca tego tematu i w końcu zgłupiałem całkiem. Szukam koledze softu i map na CD (ma navi SW 3-1/63 kolor panorama)

Pomóżcie, dajcie jakieś linki na najnowsze wersje.

Z góry thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.