Skocz do zawartości

Gdzie jest wzmacniacz anteny FM w kombi


PiotrWie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

W e39 lewy tylny słupek.

W e34 pewnie też

W e39 nie ma potrzeby podłączać zasilania bo jest podłączone na stałe nawet jak nie masz radia.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam problem

bo nie mam podłączonego tego kabla

nie wiem nawet gdzie go szukać w konsoli środkowej. wcześniej podłączyłem radio bez kostki tylko żywcem kable do radia białego żadnego wolnego nie widziałem. szkoda bo radia sobie posłuchać nie mogę

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bo tego kabla wogóle nie ma przy radiu.

Jest przy wzmacniaczu a zasilanie ma na stałe.

 

to co mam zrobić jak nei mam radia jedyne co to Radio Maryja

 

Mam podobnie i też się zastanawiam co zrobić? Po wielu zabiegach < zmiana kabla , wzmacniacza , radia , znowu radia > dochodzę do wniosku , że trzeba zakładać własną antenę < teraz mam kawał kabla zwiniętego który robi za antenę i jest o niebo lepiej ale jeszcze to nie to>

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znalazłeś za radiem białego przewodu, to musisz iść od wzmacniacza - jest tak jak wszyscy pisali w lewym słupku, tym za tylnymi drzwiami. Najpierw otwórz skrytkę w lewym boku bagażnika i włóż tam rękę - powinieneś na górze wyczuć dwa przewody - jeden antenowy a drugi cienki - zasilanie wzmacniacza. Jak się mocno wciśniesz to po poświeceniu latarką powinieneś je zobaczyć - u mnie był biały, znalazłem biały we wnęce za radiem i po podaniu na niego + ( w opisie radia - opisany jako zasilanie elektrycznie wysuwanej anteny ) odbiera mi wszystko, a bez tego też było tylko Radio Maryja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli nie znalazłeś za radiem białego przewodu, to musisz iść od wzmacniacza - jest tak jak wszyscy pisali w lewym słupku, tym za tylnymi drzwiami. Najpierw otwórz skrytkę w lewym boku bagażnika i włóż tam rękę - powinieneś na górze wyczuć dwa przewody - jeden antenowy a drugi cienki - zasilanie wzmacniacza. Jak się mocno wciśniesz to po poświeceniu latarką powinieneś je zobaczyć - u mnie był biały, znalazłem biały we wnęce za radiem i po podaniu na niego + ( w opisie radia - opisany jako zasilanie elektrycznie wysuwanej anteny ) odbiera mi wszystko, a bez tego też było tylko Radio Maryja.

 

Wniosek z tego , że w e34 jest inaczej niż w e39.

W e39 zasilanie wzmacniacza jest podłączone na stałe i z radiem nie ma nic wspólnego. Ale w e39 ten wzmacniacz obsługuje też pilot od centralnego zamka i musi działać nawet jak radio nie działa.

Ale pomimo tego , że u mnie w e39 wzmacniacz działa to odbiór radiowy jest fatalny.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.