Skocz do zawartości

BMW [E60] Skyrzania biegów


Rafcik086

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowni Koledzy mam takie pytanie co ile km należy zmieniać płyn w skrzyniach automatycznych. Powodem mojego pytania jest fakt iż jadąc sobie spokojnie nagle na desce rozdzielczej miałem dyskotekę komputer pokazał że siadł ABS itp jednak gdy stanąłem na poboczu zgasiłem moją czarną perłę próbowałem jeszcze raz odpalić komputer pokazał że skrzynia siadła próbując go odpalić raz zakręcił i tak jakby akumulator był słaby wskaźnik paliwa itp zaczął wariować. Postanowiłem odłączyć akumulator na chwile i to zadziałało przekręciłem kluczyć błąd był jednak odpalił normalnie wszystko ok i błąd zniknął. Zrobiłem jakieś 60 km i już więcej się to nie powtórzyło. Dodam że moja becia ma przejechane 135 tys rok 2005 silnik 2,5d dlatego pytanie co ile wymienia się olej byłem z 2 miesiącu temu na serwisie to serwisant powiedział mi że płyn wymienia się niby co 200 tys ale nie wiem czy mu do końca wierzyć. A jeszcze mam pytanie czy idzie sprawdzić jakoś poziom tego płynu lub jego właściwości?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.