Skocz do zawartości

Przeskok łańcucha? problem e36 IS


PeO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli to dobry mechanik to będzie chodziła jak dawniej! :cool2:

Jeśli jakiś paprak to będzie bieda.

Uszczelniacze oczywiście wymień.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co myslicie o zamiennikach? sa tak samo dobre? niektórzy gadaja ze to juz nie oryginal, ale moim zdaniem to dobrej jakosci zamienniki, takie mial włozyc i takie włozy. A jesli chodzi o mechanika to podobno dobry, w wiekszosci BMW robi i ludzie u niego robia, jak by paprał to raczej nie mial by klijetów. Jestem dobrej mysli, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mechanik spokojnie sobie poradzi. Uszczelniacze zaworów warto wymienić. Taka jak ci pisałem na gg. kumplowi pogieło 8 zaworów wydechowych i tylko te wymienia. Sytuacja z jego autem miała miejsce w tą sobote wieczorem. Dziś prawdopodobnie będzie auto już gotowe. Dodtkowo splanował głowicę bo było widać że puszczało na uszczelce. Za zaworki dali 30 zł za sztukę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już parę przypadków z is-ami na tym forum że zamiast 4 wskoczyła 2 i skutkiem były pogięte zawory.

 

P.S. Ostatnio zrobiłem u siebie to samo zamiast 4 wrzuciłem 2 ale obyło się bez żadnych uszkodzeń

http://img692.imageshack.us/img692/9379/podpiswb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz na drążku,

 

http://www.realoem.com/bmw/diagrams/j/p/227.png

 

najczęściej trzeba wymienić el. nr 7 bodajże i kilka tulejek 2 i 10....

 

o ile dobrze pamietam jest na forum fotorlacja jak to zrobić... poszukaj..

 

jeśli nie to to poduszki pod skrzynią albo i silnikiem.

 

ale obstawiam pierwsze..

 

co do tej magicznej redukcji....

 

zazwyczja idzie napinacz łańcucha....o dziwo u Ciebie nie .. ale ..ja bym go wymienił....aha.. masz zdrowy rozrząd skoro łańcuch ci nie przeskoczył...dobrze świadczy to o silniku. jak zrobisz góre na tip top to bedziesz jeździł i jeździł...

 

uszczelniacze też wymieniaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebralem samochod od mechanika, moim zdaniem jest dobrze, chociaz nie moge jeszcze go sprawdzic na wysokich obrotach, jezdze tak do 3-4tys az do wymiany oleju, za jakies 200km max. Chodzi jak dawniej a moze nawet troche lepiej ;) ogolnie rzecz biorac jestem jak narazie zadowolony. Ps kosztowalo mnie to 900zl pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.