Skocz do zawartości

Problem z działający nawiewem po zgaszeniu i zamknieciu auta


janis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zdarzyła mi się dziwna rzecz. Mianowicie przyjechałem do domu wyłączyłem silnik, wyjołem kluczyk ze stacyjki a nadmuch działał dalej (i to nie takie lekkie syczenie tylko dosyć mocno. Zamknołem samochód i poszedłem do domu. Po pół godzinie wróciłem do auta wsiadam a nadmuch dalej działa...Zamknołem auto wieczorem i jak rano przyszedłem to już nie mogłem auta otworzyc padło aku. Jest to dla mnie dziwne żeby dmuchawa chodziła w zamkniętym aucie bez kluczyków... Zdarzyło się komuś coś takiego, bo raczej normalne to chyba nie jest??... acha dodam jeszcze że mam klimatronic.

 

Szukałem na forum,ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi aby naprawic ten problem...

 

dziękuje za pomoc

 

pozdrawiam

KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez przypadek pewnie nacisnales przycisk REST.

 

Całkiem możliwe,a gdzie on się znajduje??

 

Co mam teraz zrobic aby funkcjonował nawiew normalnie??

KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jeden z klasycznych objawów jeża :)

 

Zgadza się.

To będzie jeż.

Odłącz go.

Poszukaj na forum to się dowiesz jak go samemu naprawić.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod tym co pisza koledzy. Wpisz w wyszukiwarce "jeż" i znajdzesz opis jak i co z tym zrobic.

 

Z doswiadczenia moge Ci powiedziec, ze koszt nowego to okolo 350pln a wymienisz sam - jest to troche upierdliwe ze wzgledu na jego lokalizacje ale dasz rade:)

CaS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REST jest na panelu klimy. Ale widze, ze kolega go nie ma takze pewnie to bedzie jez. A jak nie to, to moze wiatraczek w panelu klimy ktory caly czas chodzi bez wylaczenia. :] Mi wymiana jeza i nowy aku rozwiazal sprawe :)
NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Miałem dokładnie taki sam przypadek z dmuchawą.Po wyjęciu kluczyka dmuchawa działała jeszcze mocniej.Kilka dni wcześniej pracowała ze zmienną siłą bez mojej kontroli.To był jeż!Kupiłem nowy za 220 zł,sam wymieniłem i wszystko jest ok! :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.