Skocz do zawartości

[E-xtra] Do wszystkich co mają zadbane samochody


tora

Rekomendowane odpowiedzi

Renault Scenic 2007r. Wsiadam....prawie 120 koni...moment obrotowy mnie rozśmieszył 152 przy 4200obr :D ale nadal nastawiony pozytywnie w końcu to nowe auto..... zapłacili za nie 50 tysięcy w salonie. Przejechałem 500 kilometrów i zaczęła się rozkminka. Jak tak można? Za 50 tysięcy kupiłbym BMW które pali porównywalnie jest o niebo lepiej wyposażone, lepiej się prowadzi, lepiej przyśpiesza, lepiej hamuje a przy zderzeniu czołowym z Toyotą Yaris tak jak w Scenicu nadal żyją pasażerowie. Koledze w temacie chodziło wydaje mi się własnie o to:)

Z tym Bentleyem to bym tak nie szalał bo o ile drewnem dobrze się pływa to jeździ raczej średnio:) choć dla 50latków LANS Jest Nawet Nie Mów:D

 

Za każdym razem kiedy ktoś pyta mnie jakie kupić auto odpowiadam BMW i jestem z Tego Dumny:)

Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2146 Funtów za Figurke na masce to 8,5tys zł przekracza to wartość mojego E34 więc nie będę się kłócił, napewno świetnie za tą cene zakłóca aerodynamike w zakręcie :mrgreen:
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dlugo rozprawiac, tora ma racje. Wszystko to kwestia priorytetow - sa ludzie, ktorym w 100% wystarczaja pojazdy samochodowopodobne rodem z Azji (albo co gorsza z Francji ;) ) i silnikami, ktore dobre bylyby wylacznie do kosiarki. Ta sa ci sami ludzie, ktorzy pytaja "a co ty w tych samochodach widzisz?/po co ci tyle KM/to tyle pali itp. itd.).

Niech kazdy jezdzi czym chce - trzeba tylko pamietac, ze do dobrego szybko sie mozna przyzwyczaic. Zejscie z BMW, MB, Audi itp. na poziom jakiegos (nawet bedacego w podobnej klasie) japonca czy koreanczyka, jest traumatycznym doswiadczeniem (plastik, dzwiek silnika, design). Ludzie, ktorze wyslawiaja pod niebiosa te wynalazki azjatyckiej mysli technicznej nie wiedza, co robia. (chociaz sa to bez watpienia dobre, ale nudne samochody - wzbudzaja u mnie tyle emocji, co np. mikser albo suszarka do wlosow :lol:

 

PS. A Ty Chomeini zapoznaj sie z etykieta i nie wal takich prostackich bykow ortograficznych.

Edytowane przez KrzysztofP

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, No Tora,

 

Ty tutaj przytyków do Białegostoku nie rób :) Niektóre ulice są nawet bardziej dziurawe niż w Warszawie :), a BMW to chyba najczęściej rejestrowana marka w Urzędzie Komunikacji.

Jak czasami przyjeżdżam do Białego, to widzę, gdzie większość części do Tuningu BMW z allegro się sprzedaje :)

 

A z Kononowiczem raz nawet w pociągu jechałem :)

 

A żeby zupełnie nie był mój post OT, to za wielką wodą jeździłem Nissanem Maxima 3.0 V6 '01 i powiem, że to bardzo fajne auto, no i ma ciąg z dolnych obrotów jakiego u mnie brak, ale z przyjemnością wsiadłem z powrotem do mego BMW.

 

/Andrzej

 

PS. Widziałem ostatnio Twoją E60 w centrum (ale już nie Białegostoku) i muszę przyznać, że fiu, fiu

"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane" - JKM

!!! ZOBACZ MOJE AUKCJE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik,

 

Ja na pewno nie czuję się urażony, chyba że ktoś jeszcze jest z Białegostoku i się nie przyznaje :)

A Kononowicz faktycznie wpisał się w karty historii podlasia, podlasia XXI wieku :)

 

/Andrzej

"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane" - JKM

!!! ZOBACZ MOJE AUKCJE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym musi być co piszecie, wszyscy wsiadając do mojej E39 są totalnie zdziwieni, że to auto jest z 97 roku. E39 to niby stary model, ale zadbanego, w odpowiednim kolorze i ze wszystkimi elematami poliftowymi na spokojnie można bez wstydu postawić obok innych 2-3 letnich autek czołowych marek, nie wspominajac już o Francuzach i Japończykach i to mi się podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E39 to niby stary model, ale zadbanego, w odpowiednim kolorze i ze wszystkimi elematami poliftowymi na spokojnie można bez wstydu postawić obok innych 2-3 letnich autek czołowych marek, nie wspominajac już o Francuzach i Japończykach i to mi się podoba.

 

a e36 czy e34 nie mozna ? ;)

jasne ze tak...

 

jak cos Wam puka i stuka to rzeczywiscie trzeba pojezdzic czym innym i to jest terapia szokowa...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw jak Bmw, jedyne ładne to e30, potem wszystkie to wyglondają jak szit.. Za to Calibry nie da się nie porównac do nowych aut! teraz juz takich nie robia jak kiedys!!!!!1 Nawet nowe Ople som pod tym wzgledem gorsze o tysiaclecia niz Calibra! Poza tym te wszystkie dizle, kto tym jezdzi? Przeciez to nawet przyspieszenia nie ma! Calibra 4x4 bierze wszystko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw jak Bmw, jedyne ładne to e30, potem wszystkie to wyglondają jak szit.. Za to Calibry nie da się nie porównac do nowych aut! teraz juz takich nie robia jak kiedys!!!!!1 Nawet nowe Ople som pod tym wzgledem gorsze o tysiaclecia niz Calibra! Poza tym te wszystkie dizle, kto tym jezdzi? Przeciez to nawet przyspieszenia nie ma! Calibra 4x4 bierze wszystko!

 

Dziełem którego z Forumowiczów jest ta prowokacja? :mrgreen: Przyznać się. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw jak Bmw, jedyne ładne to e30, potem wszystkie to wyglondają jak szit.. Za to Calibry nie da się nie porównac do nowych aut! teraz juz takich nie robia jak kiedys!!!!!1 Nawet nowe Ople som pod tym wzgledem gorsze o tysiaclecia niz Calibra! Poza tym te wszystkie dizle, kto tym jezdzi? Przeciez to nawet przyspieszenia nie ma! Calibra 4x4 bierze wszystko!

 

:lol: :lol: :lol: hahaha jak wyzej. Przyznac sie koledzy kto to... Rozbawilo mnie do lez :lol: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bmw jak Bmw, jedyne ładne to e30, potem wszystkie to wyglondają jak szit.. Za to Calibry nie da się nie porównac do nowych aut! teraz juz takich nie robia jak kiedys!!!!!1 Nawet nowe Ople som pod tym wzgledem gorsze o tysiaclecia niz Calibra! Poza tym te wszystkie dizle, kto tym jezdzi? Przeciez to nawet przyspieszenia nie ma! Calibra 4x4 bierze wszystko!

 

O jej.. jak na forum onetu, ta prostota wypowiedzi, "wyglondają", "som" itp. :lol: :lol: :lol: Że sie koledze chciało rejestrować.. a, że kolega w ogóle potrafił to zrobić, zadziwiające.. no ale cóż. Zazdrość ludzka rzecz. :wink: Chociaż też myślę, że to prowokacja.

 

A co do BMW to zgadzam się z większością przedmówców. Zapłaciłem za swoje E39 niecałe 20 tys zł i sorry, ale nie zamieniłbym jej na większość nówek z salonu za które ludzie płacą po 80-90 tys zł. Te wszystkie Laguny, Peugeoty, Octavie, Passaty itd. mają swoje zalety (chociaż za cholere nie wiem jakie mają auta francuskie :D), ale w porównaniu nawet do 10 letniego BMW wypadają blado. Diabeł tkwi w całokształcie samochodu. W BMW wszystko jest tak jak trzeba, od detali po brzmienie silnika i nawet zamykających się drzwi. Genialne silniki, skrzynie biegów, zawieszenie. Sam fakt, że to zadbana 10 letnie 5tka robi lepsze wrażenie na każdym przechodzącym obok niż te badziewia co dopiero wyjechały z saloniu świadczy o czymś. Poza tym kultura, przyjemność z jazdy i komfort starej beemki i tak są 100 x lepsze niż nowego auta badziewnych marek.

 

Popieram w 100% każdego kto woli wydać skąpe oszczędności na fajne i nawet stare BMW niż na jakiś kilku letni, mały, pozornie ekonomiczny wynalazek, w którym coś takiego jak "radość z jazdy" nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołożę coś od siebie. Miałem okazję przejechac się nowym Dodgem Coliber czy jakoś tak. Jedna wielka kicha za kwotę ok 100tyś, nieporównywalnie lepsze jest moje BMW E39 z 1997r pod wzgledem komfortu itp. Nigdy bym nie zapłacił tyle kasy za takie auto.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw jak Bmw, jedyne ładne to e30, potem wszystkie to wyglondają jak szit.. Za to Calibry nie da się nie porównac do nowych aut! teraz juz takich nie robia jak kiedys!!!!!1 Nawet nowe Ople som pod tym wzgledem gorsze o tysiaclecia niz Calibra! Poza tym te wszystkie dizle, kto tym jezdzi? Przeciez to nawet przyspieszenia nie ma! Calibra 4x4 bierze wszystko!

Zapiekanka blee bo zwymiotuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw jak Bmw, jedyne ładne to e30, potem wszystkie to wyglondają jak szit.. Za to Calibry nie da się nie porównac do nowych aut! teraz juz takich nie robia jak kiedys!!!!!1 Nawet nowe Ople som pod tym wzgledem gorsze o tysiaclecia niz Calibra! Poza tym te wszystkie dizle, kto tym jezdzi? Przeciez to nawet przyspieszenia nie ma! Calibra 4x4 bierze wszystko!

 

Nom tom sięm fszystcy cienszymy sże tfuj ompel kalipra tszery na tszery feśmie kaszte tico i jest pierwsiejsze pod remizami. Szacunek dla ludzi którzy jeżdzą tymi autami w stanie bez allegro tuningu.

Rozumiem że także dla Ciebie E30 by Tede też było godne uwagi.

 

Różni ludzie wypowiadają się na temat BMW źle i w 80% to są ludzie pokroju tego osobnika (jeździ lanosem+gaz ale objedzie e30+gaz itp).

 

Dziwi mnie że często czyta się komentarze o tym jakie to typy użytkują BMW itp, ale ile osób nie spotkam to nikt nigdy źle nie mówi w oczy, czyżby anonimowość w internecie dawało więcej odwagi?

No i kwestia czemu mi nie wpadnie na myść objechać kogoś w japonii że jest taki i owaki, a jak się włączy onet/interie(gdzie średnio co 1 dzień jest że ktoś w BMW coś wywinął, jakiś strasznie zakompleksiony portal) to BMW jest piętnowane... W gazetach z klasą, stronach szanujących się o tych cudownych samochodach pisze się miarodajnie czyli że są best i tyle.

 

Jak ktoś nie jechał i nie zaznał co to znaczy śmigło na masce to może się jedynie wypowiadać w oparciu na stereotypach i to jest chore. Bo o tak dobrch samochodach ciężko się wypowiadać krytycznie, można nie lubić ale mówiąc że są złe itp to wiadomo że ktoś nie ma pojęcia o BMW.

BMW i wszystko jasne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mmwmm :

A co do BMW to zgadzam się z większością przedmówców. Zapłaciłem za swoje E39 niecałe 20 tys zł i sorry, ale nie zamieniłbym jej na większość nówek z salonu za które ludzie płacą po 80-90 tys zł. Te wszystkie Laguny, Peugeoty, Octavie, Passaty itd. mają swoje zalety (chociaż za cholere nie wiem jakie mają auta francuskie ), ale w porównaniu nawet do 10 letniego BMW wypadają blado. Diabeł tkwi w całokształcie samochodu. W BMW wszystko jest tak jak trzeba, od detali po brzmienie silnika i nawet zamykających się drzwi. Genialne silniki, skrzynie biegów, zawieszenie. Sam fakt, że to zadbana 10 letnie 5tka robi lepsze wrażenie na każdym przechodzącym obok niż te badziewia co dopiero wyjechały z saloniu świadczy o czymś. Poza tym kultura, przyjemność z jazdy i komfort starej beemki i tak są 100 x lepsze niż nowego auta badziewnych marek. Popieram w 100% każdego kto woli wydać skąpe oszczędności na fajne i nawet stare BMW niż na jakiś kilku letni, mały, pozornie ekonomiczny wynalazek, w którym coś takiego jak "radość z jazdy" nie istnieje.

 

No i własciwie zamknął temat :clap: bo co tu można dodac ? Poza pozdrowieniami chyba nic .

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się tetn post bardzo, pierwszym moim autem był Ford Sierra 2.0 z 1983 r hmm wypasik, pożniej przyszła kolej na BMW E34 525i z 1988 roku autko igła tylko że łysa wersja pojeździłem nią 3 lata dokładając jakieś 3000 do auta to amory, uszczelka itd to nie jest dużo i przyszła kolej na zmiane na coś młodszego i kupilem Opla Vectre z 1997 roku, klimatyzacja, szyby elektryczne, szyberdach poduszki normalnie napaliłem się i co auto gowno warte, zalowalem że się pozbyłem mojej Bawarki, smutek nie trwał długo bo tylko 7 m-cy i kupilem 5 E39 wybór był trafiony w 10 ale wiecie co już ogladam młodsze :) E60 może kiedyś Pozdrawiam autora posta. Edytowane przez brokat_
brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

mmwmm mamy różne zdania na temat BMW z USA ale kupiłeś mnie swoim avarem z filmu epoka lodowcowa.Pamietasz jak te zwierzątko ma na imię?tylko nie szukaj w google :nienie:

Mamy nawet stand od dystrybutora z tym zwierzakiem.

A wracając do tematu zadbane E34,E39 sa nieporównywalne z dzisiejszymi nówkami.Oczywiście mają i zalety te nowiótkie autka np. GWARANCJA no i ten cały marketingowy cyrk.

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie skrytykujecie ale w jednym zgodzę się z kolegą Ayatollahem - nie możne porównywać samochodów różnych klas. Oczywiście BMW są doskonałymi samochodami, ale czy autor wątku porównywał E 60 z odpowiednimi japończykami tj. czy chciał kupić kobiecie Hondę Legend , Nissana Maximę lub jakiegoś Lexusa? Latwo można udowodnić coś odwrotnego np porównując Hondę Legend z BMW serii 1 z podstawoeym wyposażeniem. Seria 5 to auto klasy średniej wyższej i tylko z takimi można je porównywać - ja miałem trzy samochody tej klasy (wszystkie były stare, bo na nowa tej klasy mnie nie stać ) i uważam że pod względem przyjemności z jazdy - najlepsze jest E 34, pewności prowadzenia w każdych warunkach Audi 100 C 3, zaś wyposażenia i komfortu - Renault 25 Baccara. A ten co porównuje serię 5 do Scenika tylko dlatego że jest droższy - no cóż wiadomo że wartość samochodu zależy od wieku a Scenik to auto klasy C, o dwie klasy niżej więc nie może być lepszy od zadbanego auta klasy E nawet starszego o 20 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz powtórzę nie porównuję do E60.

Są różne BMW 1,3,5,6,7,8 i Z,X sa inne marki inne modele też fajne.

Ale czy E34 czy E39 kazdy wie to dla nas w skrócie piątki trudno mi to napisać,przekazać i nie potrafię tego opisać ale mam je chyba w DNA.

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrwie:Pewnie mnie skrytykujecie ale w jednym zgodzę się z kolegą Ayatollahem - nie możne porównywać samochodów różnych klas. Oczywiście BMW są doskonałymi samochodami, ale czy autor wątku porównywał E 60 z odpowiednimi japończykami tj. czy chciał kupić kobiecie Hondę Legend , Nissana Maximę lub jakiegoś Lexusa?

 

Mysle ,ze kolega Tora mial na mysli samochody o ktorych piszesz .Moze nie obja tego, az tak trafnie jak chcialbys to uslyszec,ale do mnie dotarla jego mysl.Japonczyki w/w w wersji eurpejskiej,jesli nie roznia sie zbyt wiele od amerykanskiej to w porownaniu do e60 to lipa! A zwlaszcza Maxima, poraszka ,motor ok,ale reszta.... .

Ile pali?Dwie radialki tygodniowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.