Skocz do zawartości

wskazania sondy


emir55

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Najważniejsze żeby wskazania były zmienne.

W przedziale od 0,4 do 4,8v.

Podaję to tak nie za dokładnie bo dokładnie nie pamiętam ale dokładniej nie potrzeba znać.

A na woltomierzu to nie mam pojęcia co pokaże ale raczej mało wiarygodne to będzie bo wartość się zmienia zbyt szybko jak na możliwości woltomierza.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie cały problem polega na tym że mam 2 sondy. Podpiołem sobie do komputerka i wskazania jednej w rzeczy samej cały czas falują. (jest jeszcze taka pozycja jak "sonda heating" i to jest 100% cały czas) a druga sąda za katalizatorem pokazuje non stop prawie to samo napięcie (powiedzmy że zmienia się o jakies tam dziesiąte części ale raz na minutę) i tam "sonda heating" jest stałe na poziomie 22%.

Pytanie brzmi czy tak ma być czy którejś coś dolega?

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały problem polega na tym że mam 2 sondy. Podpiołem sobie do komputerka i wskazania jednej w rzeczy samej cały czas falują. (jest jeszcze taka pozycja jak "sonda heating" i to jest 100% cały czas) a druga sąda za katalizatorem pokazuje non stop prawie to samo napięcie (powiedzmy że zmienia się o jakies tam dziesiąte części ale raz na minutę) i tam "sonda heating" jest stałe na poziomie 22%.

Pytanie brzmi czy tak ma być czy którejś coś dolega?

Pozdrawiam

Wojtek

 

W czym ty masz dwie sondy?? Ty masz silnik M44? (bo widzę w podpisie pisze 1,9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wg mnie tak powinno być,wartości powinne być zmienne ,mam takie pytanko jakie są objawy?dlaczego myślisz że to sąda?pod jaki program podpinałeś auto INPA?

 

Podpinałem pod carsoft.

Wykrywa mi błędy 171 i 141. Pytam tak bo mnie to zdziwiło, że jedna sonda ma wahania napięcia a druga nie. No i to jakieś grzanie na jednej 100% a na drugiej 22%. Postanowiłem poradzić się ludzi co mają z tym coś wspólnego. Mój silnik to m43 (compact 316 z silnikiem 1.9L - 99r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.