Skocz do zawartości

Zmiana lamp na xenony


KRIS-BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko kupilem niedawno bume i jest nawet fajnie wypasiona ale nie mila xenonow,nie pojmuje dlaczego.Wiec dokupilem takie lampki zalozylem ale nie odpalaja.Slyszalem ze trzeba je uaktywnic w serwisie ale moze ktos zna prostrzy sposob. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko kupilem niedawno bume i jest nawet fajnie wypasiona ale nie mila xenonow,nie pojmuje dlaczego.Wiec dokupilem takie lampki zalozylem ale nie odpalaja.Slyszalem ze trzeba je uaktywnic w serwisie ale moze ktos zna prostrzy sposob. :roll:

 

Tylko kolego serwis.

Ja też nie pojmuję, że ludzie kupiją auta za 200 tys bez xenonów, często widze Audi A6, A8, VW Touareg, BMW 5,7 bez tych lamp i zaczyna mnie to śmieszyć że buraki zbierały pół życia na samochód i zaoszczędzili na 2 raty leasingowe hahaha.

 

Pozdrawiam :lol:

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja też nie pojmuję, że ludzie kupiją auta za 200 tys bez xenonów, często widze Audi A6, A8, VW Touareg, BMW 5,7 bez tych lamp i zaczyna mnie to śmieszyć że buraki zbierały pół życia na samochód i zaoszczędzili na 2 raty leasingowe hahaha.

 

:duh: Nie wiem co Cie tak smieszy, ze ktos nie ma xenonow- chyba zaden wstyd- jezeli ktos np. glownie jezdi w dzien to na kiego mu xenon :?: a poza tym, skad wiesz czy ten ktos to burak i czy na samochod zbieral pol zycia albo 3/4 zycia, ten ktos moze miec jeszcze inne autka w domu i zarabiac sporooo kaski...

Wedlug mnie to przejaw Zazdrosci (przez duze Z).

Odnosze wrazenie ze dla ciebie wiekszosc ludzi, ktorzy jezdza nowymi autami- to "buraki", ktore przez pol albo i wiecej zycia zbieraly na samochod. Oceniac kogos ze jest burakiem na podstawie tego ze nie posiada xenonow w aucie :?: :!: to jest dopiero smieszne.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko kupilem niedawno bume i jest nawet fajnie wypasiona ale nie mila xenonow,nie pojmuje dlaczego.Wiec dokupilem takie lampki zalozylem ale nie odpalaja.Slyszalem ze trzeba je uaktywnic w serwisie ale moze ktos zna prostrzy sposob. :roll:

 

a poziomowanie owych lamp masz?

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko kupilem niedawno bume i jest nawet fajnie wypasiona ale nie mila xenonow,nie pojmuje dlaczego.Wiec dokupilem takie lampki zalozylem ale nie odpalaja.Slyszalem ze trzeba je uaktywnic w serwisie ale moze ktos zna prostrzy sposob. :roll:

 

By było wszystko zgodnie z prawem i byś nie miał problemów, musisz:

- podpiąć system do autopoziomowania ksenonów, by nie oślepiać ludzi jadących z naprzeciwka lub przed Tobą, na wzniesieniach, ksenon wali po oczach,

- spryskiwacze reflektorów.

 

A same ksenony odpali Ci jakiś specjalista od elektroniki BMW, serwis nie koniecznie chyba ze masz oryginaly i podlaczysz inne w/w elementy od razu. Inaczej to jest niezgodna z prawem modyfikacja i wydaje mi się ze sie tego nie tkną. Ale w Polsce wszystko jest mozliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wiadomosci i widze ze male zamieszanie nawet z tego wyszlo ale spoko napewno nikt nic zlego nie mial na mysli a co do lamp to sa orginaly ale skoro mialem zwykle to regulacj pozimowania nie mam.Ale juz umowilem sie ze specem od Bumy ktory posiada program do E60 i ponoc bez problemu je odpali jak za trybi to napisze co i z czym.Pozdrawiam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrybi napewno, ale nie chciałbym trafic :nienie: na takie auto na drodze w nocy albo przy złej pogodzie. Chyba, że kolega pójdzie dalej i zamontuje poziomowanie i spryskiwacze w co jednak wątpię. Jak juz teraz po kupnie myslisz o ksenonach to lepiej by było dla nas jakbyś kupił auto z ksenonami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brokat się popisał, ale nie zapytał się czy ten ksenon to oryginał czy chińska podróba. Jak podróba to niech ma pretensje do sprzedawcy a jak oryginał to też

 

Ja się popisałem?! bo wiem że kolega by nie zakładał HID z Allegro mając E60.

A ty jak zawsze swoje teksty nie mające nic wspolnego z zapytaniem...

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrybi napewno, ale nie chciałbym trafic :nienie: na takie auto na drodze w nocy albo przy złej pogodzie. Chyba, że kolega pójdzie dalej i zamontuje poziomowanie i spryskiwacze w co jednak wątpię. Jak juz teraz po kupnie myslisz o ksenonach to lepiej by było dla nas jakbyś kupił auto z ksenonami.

 

A kogo to obchodzi? Ważne żeby wszyscy widzieli że xenony są i świeci na niebiesko/biało.:norty: Prawdziwe zalety tych lamp schodzą na drugi plan. Będzie szpan ! :8)

 

:wink: a tak poważnie jeromer: da się w ogóle zamontować poziomowanie? Spryskiwacze da się, ale tyle z tym zapewne zabawy, że raczej kolega zrezygnuje, a no i przecież wszyscy twierdzą, że spryskiwacze są niepotrzebne, bo równie dobrze można się na stacji zatrzymać i przemyć reflektory :mrgreen: :duh:

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, ze oryginały bez poziomowania i spryskiwaczy. Nawet kupione i założone w ASO. A popisałeś się czymś innym a nie kwestią oryginałów.

 

Poczytaj sobie swoje posty, zapytania i odpowiedzi jakie udzielasz innym uzytkownikom forum, a pozniej zacznij krytykowac innych. Juz mam dosc twoich wypocin bo sa g... warte.

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii spryskiwaczy... to taki eurokratyczny zapis... po pierwsze tylko wycieraczki faktycznie są w stanie wyczyścić zabrudzony reflektor, a po drugie to większość e60 po roku jeżdżenia ma tak porysowane i zmatowiałe szkła, że nawet czyste, rozpraszają światło niemiłosiernie.

 

moje e61 ma spryskiwacze a nie ma ksenonów. do tego ma automatyczne poziomowanie lamp i w dodatku ma nivo. Czyli teoretycznie, naruszając jedynie homologację lamp, wrzucić mogę nawet chińskie palniki... na stacji diagnostycznej nikty nie powinien mi nawet zwrócić uwagi na to że nie

felgi, opony, prestige tuning, elementy carbon, znaczki carbon, grile

hurtowe ceny na zimowe opony renomowanych marek

http://img169.imageshack.us/img169/4364/gpowerwheel.jpg

Felgi oraz akcesoria legendarnego G-Power!

http://www.inovit.pl http://www.kahndesign.pl http://www.wolfrace-wheels.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam osobiscie zwykłe i jestem z tego zadowolony bo mam oswietlona droge w naturalnych kolorach a z ksenonami to wszystko na niebiesko...co to za szpan...już nie poruszając kwestii oślepiania innych...tak wiec ksenony maja swoich zwolennikow jak i przeciwnikow :-) zawsze tak bylo i bedzie. Ktos moze miec 500tys i zazadac normalnych swiatel bo nie podoba mu sie ksenon proste ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam osobiscie zwykłe i jestem z tego zadowolony bo mam oswietlona droge w naturalnych kolorach a z ksenonami to wszystko na niebiesko..

oj nie masz ty pojęcia o oryginalnych lampach xenonowych to raz a dwa pojeździj w nocy z xenonami to juz więcej nie weźmiesz fury na H lampach

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam osobiscie zwykłe i jestem z tego zadowolony bo mam oswietlona droge w naturalnych kolorach a z ksenonami to wszystko na niebiesko...co to za szpan...już nie poruszając kwestii oślepiania innych...tak wiec ksenony maja swoich zwolennikow jak i przeciwnikow :-) zawsze tak bylo i bedzie. Ktos moze miec 500tys i zazadac normalnych swiatel bo nie podoba mu sie ksenon proste ;)

 

Przecież to właśnie na ksenonach droga w nocy wygląda bardziej naturalnie, a na zwykłych lampach jest żółto. Takie moje zdanie.

I to fakt od nie dawna mam auto z ksenonami i już nigdy więcej bez. Droga w nocy jest rewelacyjnie oświetlona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.