Skocz do zawartości

321... MAM 8D


wania

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem Z3M Coupe 8D zrobilem nia dzisiaj 600km i bardzo milo mnie zaskoczyla, jezdzi sie rewelacyjnie, mega przyjemnosc z jazdy i zurzycie paliwa na trasie 10l. Jakies rady co do tego silnika co zrobic, co sprawdzic, co wymienic zaraz po kupnie?
ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaszalales :D .

 

8D ? co to ?

 

To ta co byla w ogoloszeniu przez dluzszy czas za ok 50k zl a ostatnio spadla na 35900 zl :) ?

 

Co wymienic : olej silnik, olej skrzynia, filtry oleju, paliwa, powietrza, swiece zaplonowe .

 

I jak wszystko pozatym dziala to nic nie ruszac :) .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to ta :D

a "8D" <-- duze oczy i radosna buzia ;)

 

auto bylo robione z przodu ale bez jakis wielkich tragedi, silnik i zawieszenie miod-malina a zewatrz i w srodku potrzeba dopieszczenia :twisted2:

na 5 biegu (na niemieckich autobanach ;) ) przy 180h/km ciagle wciska w fotel jak sie depnie do podlogi

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to milo .

 

Sprzedajacy cos mowil dlaczego nagle zdecydowal sie na tak radykalna obnizke ceny ? ;)

 

Ja czekam az Z3M roadstery beda po 30 k zl :twisted: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem ze sprzedaza , coraz dluzsze czekanie a stan kosmetyczny nie byl idealny wiec 50 tys to byla przesada (cos o tym wiem bo ze swoja e34 tez sie dlugo bujalem i zeszla od reki jak dalem niska cene).

 

 

Do silnika syntetyk czy polsyntetyk? Te silniki sa na lancuszku?

Wymieniam: olej silnik, skrzynia, komplet filtrow, swiece (dedykowane z katalogu czy jakies inne?) i co z olejem w moscie tez wymienic?

 

Dzisiaj jak jechalem przez skrzyzowanie koles w aucie zatrzymal sie i zrobil mi zdjecie, dziwne uczucie jak sie tak wszyscy ogladaja...

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mnie to zastanawia - skąd taka niska cena? zdaje się, że też widziałem ten samochód w ogłoszeniach - ta czarna z otomoto, tak? - 36tys za emke to na prawdę mało - w tej cenie to raczej 2.8 można kupić - czy to na pewno prawdziwa emka :D? wersja europejska? bo może ma silnik s52 i stąd ta cena...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem ze sprzedaza , coraz dluzsze czekanie a stan kosmetyczny nie byl idealny wiec 50 tys to byla przesada (cos o tym wiem bo ze swoja e34 tez sie dlugo bujalem i zeszla od reki jak dalem niska cene).

 

 

Do silnika syntetyk czy polsyntetyk? Te silniki sa na lancuszku?

Wymieniam: olej silnik, skrzynia, komplet filtrow, swiece (dedykowane z katalogu czy jakies inne?) i co z olejem w moscie tez wymienic?

 

Dzisiaj jak jechalem przez skrzyzowanie koles w aucie zatrzymal sie i zrobil mi zdjecie, dziwne uczucie jak sie tak wszyscy ogladaja...

 

Olej lej syntetyk lub polsyntetyk sportowy jak np. valvoline vr1 racing 10w-60 (to jest polsyntetyk do wysilonych silnikow) .

 

Ja do swojej 2.8 leje Valvoline VR1 racing 5w-50 (to jest pelen syntetyk) .

 

Na 90% lancuszek jak wiekszosc BMW.

 

Swiece kup dedykowane NGK (zaden inny producent) . Kazdy Ci powie ze NGK sa obecnie najlepsze :cool2: . Ja do swojej zalozylem V-line 30 NGK sprawdz na realoem jakie do twojej podchodza z NGKow .

 

Olej w dyfrze mozesz zmienic ale z tym to roznie mowia, ktos pisal ze bylo OK, zmienil i dyfer zaczal wyc :duh: LOL . A jak juz to olej musisz kupic do dyfrow ze szpera (jest inny niz do zwyklych) . Polecam zakup w ASO tego oleju bo tam napewno kupisz odpowiedni .

 

Za Z3 coupejka sie tez ogladaja ? O LOL myslalem ze tylko roadstery Z3 sa takie przyciagajace uwage :lol: . Mnie to troche meczy czasami, choc czasami jest mile . Fotki mi jeszcze nikt nie zrobil haha, ale poki co malo jezdze moja Z3 .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od kilku miesięcy jestem właścicielem BMW Z3 Roadster (było to moje marzenie od wieeelu lat).

 

Rzeczywiście, Z3 mimo upływu czasu, nadal wzbudza duże zainteresowanie na drogach. Każdy się ogląda, często ktoś podchodzi, kierowcy ciężarówek i autokarów pytają mnie czy się z nimi zamienię;).

 

Auto z tematu kojarzę (widziałem na aukcji) - gratuluję zakupu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.