Skocz do zawartości

Filtr przeciwpyłkowy


lazik_s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Przewaliłem cały przedział pasażera. Miecz mam Behra (to wyciągnąłem) tylko gdzie ten powalony filtr jest. Zupełnie nie wiem gdzie to może być a chyba wszystko przewaliłem.

 

750il '89 - w tym nie mogę znaleźć. Jeśli ktoś może ma namiar gdzie to można znaleźć i czy w wersji powyższej z klimą coś takiego występuje to byłbym bardzo wdzięczny za info.

Robiłem na podstawie:

http://www.nmia.com/~dgnrg/page_4.htm

ale albo nie bardzo umiem czytać albo ślepy jestem. Gdzie do cholery jest ten filtr dziadowy?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec nie wiem czy ta strone co wkleiles to jest twoja Becia jesli tak to tam masz wszystko napisane!

Jesli nie rozumiesz wszystkiego to nie musisz wyciagac schowka :nienie:

64 31 1 390 836 to jest katalogowy nr czesci

Nastepnie masz krok po kroku mozesz pojsc po zdjeciach przeciez sa wklejone fotki !

Pozdrawiam !

BMW RULEZ - Drive It And Believe It ! [ skype driftm3 ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :evil: :?: Witam-i pozwulcie ze dolacze sie.Mialem pisac prawie to samo co ,,lazik,,.Problem taki sam--rozebralem co bylo do rozebrania(rozk

recenia :D ) i nie znalazlem tego ch.... filtra.Pol dnia mi to zajelo i nic.

Gdzie drania szukac?Na forum przeczytalem chyba wszystko w temacie-to teoria a w praktyce...klops.

Samochodzik to 735i z 87r z klimatyzacja-dziadek ale wesoly :lol: .

Moze ktos dokladnie podpowie-z gory DZIEKUJE! :?: :?:

ZYCIE JEST .... za KROTKIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

heh to ja to samo pytanie ale o E36 bez klimy! Widziałęm tematy na forum ale tam był o autach z klimą. W sumie w którym temacie przewijał się motym auta bez klimy i DWA filtry o kolicach mechanizmu wycieraczek ale jak pytałem w Zlatex-ie to bi podali że to jest filtr

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE11&mospid=47424&prod=19950500&btnr=64_0181&hg=64&fg=10

 

I już nic z tego nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
A wiec nie wiem czy ta strone co wkleiles to jest twoja Becia jesli tak to tam masz wszystko napisane!

Tak wszystko napisane tylko u mnie ni ch.. nie mogę wszystkiego znaleźć. Dlatego też się pytam czy wersja z klimą [mam takie trzy "suwaki" (pokrętła w sumie ale nie te owalne) na panelu] ma także filtr. Rozebrałem wszystko do punktu 9 i tam się zaczęły schody. Nic podobnego koloru zielonego nie ma do tego że to zielone jest przykręcone do jakiejś większej czarnej płaszczyzny a u mnie jest co najwyżej czarna skrzyneczka i z wyglądu środka wygląda jak nagrzewnica. Obok niej jest dziura po mieczu który wyjęłem i mam przed oczami (numerki 90.947.00.842 E32 64/11 1 388 629.2). Nie ma żadnego zielonego na kształt przypominającego http://www.nmia.com/~dgnrg/photo-7.jpg.

 

Szlag mnie trafia bo pół dnia w tym grzebałem aż mnie cholera już brała, chciałem po koniec wykręcać schowek, no ale od czego forum BMW? Dlatego też tu rzucam prośbę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjmiesz miecz to przedni wloz reke i tam jest filtr. Przynajmniej w e34. Wystarczy wyjac ten miecz i tam juz jest filt niewidoczny na I rzut oka trzeba reke wlozyc gkebiej.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobierałem się do tego filtra w E32 z automatyczną klimą. Cała zabawa polega na tym żeby odkręcic ten plastik do którego zamontowany jest miecz i dopiero wtedy można wyciągnąć filtr. Głupszego rozwiązania nie widziałem :mad2:

 

Swoją drogą ten filtr jakiś dziwny :think:

 

http://img229.echo.cx/img229/9034/obraz0016wo.jpg

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Właśnie dobierałem się do tego filtra w E32 z automatyczną klimą. Cała zabawa polega na tym żeby odkręcic ten plastik do którego zamontowany jest miecz i dopiero wtedy można wyciągnąć filtr. Głupszego rozwiązania nie widziałem :mad2:

 

Swoją drogą ten filtr jakiś dziwny :think:

I wykręciłeś ten plastik co trzymał miecz? U mnie nie bardzo widziałem na co mógłby być przykręcony. Rzeczywiście jak łapę tam włożyłem to czułem pod palcami coś dziwacznego ale w dotyku było bardzie metaliczne i te grzbiety jak na mój gust były za bardzo ściśnięte więc dałem sobie spokój. No ale jak na 100% tam on jest po lewej od filtru czyli jak bardziej przesunięty do kabiny to wezmę to rozkręcę jeszcze raz.

 

Aha ile nowy filterek bo z wyglądu jużczuję parę setek. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wykręciłeś ten plastik co trzymał miecz?

 

Dokładnie, widać to na zdjęciu 8a. Jak włożysz palce w ten otwór to możesz dotknąć tego filtra (palce miałem czarne jak smoła)

 

Widzę dwie możliwości:

 

1) Może poprzedni właściciel chciał zaoszczędzić i wywalił filtr,

2) Albo masz wersję bez filtra (Marcin750 pisał, że w jego 750 z 1992r. filtra nie było).

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.