Skocz do zawartości

OBNIŻENIE E65 ???


skibaBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zwracam sie do Was z pytaniem, na które nie mogę znaleźć sam odpowiedzi. Jako, że zwylke jeżdziłem obniżonymi autami moje E65 wygląda mi jakoś wysoko. Chcę je trochę "zglebić". Drugim powodem jest to, że jest trochę za miękki jak na mój gust. Wiem to taki samochód, ale męczy mnie to od kąd widziałem obniżoną.

Pytanie moje- czy ktoś juz obniżał e65? Może jakieś doświadczenia z E38?

Dodam ze jeżdżę na 19 245/45 i 275/40.

Znalazłem WEITECa 30/30mm i EIBACHa 25/25mm. Weitech jest troszke droższy, ale 30mm :lol: i te właśnie mam zamiar kupić

Co Wy na to?? Docęnię każdą radę, ale sprawa jest raczej przesądzona :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne (nie sportowe) zawieszenie jest dość miekkie i będziesz musial uwazac, zeby nie obdzieralo Ci przy skrecie maksymalnym kol przednich czy na naszych drogach.

 

Osobiście chcę iść w stronę EDC, chociaz wcześniej byłem temu przeciwny. Mozna miec miiekie lub twarde jednym nacisnieciem guzika, na nasze drogi jak znalazł. Byle tylko nie padlo, bo amorek 2700 sztuka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można je regenerować. Nie wiem czy w E65 też ale zawsze można to sprawdzić - memory five i wszystko jasne, koszt połączenia zgodnie z cennikiem Twojego operatora :mrgreen: W dziale seria 6 i 8 forumowicz przeprowadzał taki "zabieg" który opisał łącznie z namiarem na firmę w założonym przez siebie temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można je regenerować. Nie wiem czy w E65 też ale zawsze można to sprawdzić - memory five i wszystko jasne, koszt połączenia zgodnie z cennikiem Twojego operatora :mrgreen: W dziale seria 6 i 8 forumowicz przeprowadzał taki "zabieg" który opisał łącznie z namiarem na firmę w założonym przez siebie temacie.

 

Brzmi interesująco, musze poszukac i sprawdzic temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest to rozwiązanie ale auto nie stanie niżej a przy sprężynach tak. Widziałem obiżoną i naprwede przy tych rozmiarach auta robi to wrażenie. W zasadzie każde auto wygląda lepiej no i lepiej sie prowadzi. W e46 założyłem eibacha i muszę powiedzieć, że rewelacja. Tylko, że wieloryb jest dłuższy i ciekawe jak to się sprawdzi z przeszkodami poprzecznymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w mojej E38 kiedys mialem H&R -35mm. Do seryjnych amorkow, i bylo OKI. Auto wygladalo o niebo lepiej, kola mialem 20" i nic nie tarlo, ani obcieralo. Nawet przy 5 osobach w srodku. Jak wszystko jest dobrze dobrane to bedzie wszystko OKI.

Bylo:

'98 728iA

'96 520i

'97 528i Touring

'02 X5 4.6is

'04 M3

jest:

'06 530xd

'07 118d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.