Skocz do zawartości

Generalne sprzątanie środka kilka pytań


DzeryBL

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega zakupił E39 z jasną strasznie zabrudzoną tapicerką ogolnie wszystko do prania. Moje pytanie czy po wyjęciu foteli pasażera i kierowcy rozpięciu wtyczek od podgrzewania fotela i i wtyczki od napinacza pasów wyskoczy jakiś błąd. Fotele nie mają poduch.

Co trzeba jeszcze rozebrać zeby wyciąnąć całą tapicerkę z podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Słyszałem że jak sie wypnie aku przed odpięciem fotela to błąd nie wyskoczy.

 

Zgadza się pod warunkiem , że fotel wróci na miejsce zanim ponownie podłączysz akumulator.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zakupił E39 z jasną strasznie zabrudzoną tapicerką ogolnie wszystko do prania. Moje pytanie czy po wyjęciu foteli pasażera i kierowcy rozpięciu wtyczek od podgrzewania fotela i i wtyczki od napinacza pasów wyskoczy jakiś błąd. Fotele nie mają poduch.

Co trzeba jeszcze rozebrać zeby wyciąnąć całą tapicerkę z podłogi.

j/w

Po takim praniu warto wysuszyć cale Auto i przed praniem wytargać zegary i CC no i MID , sa bardzo wyczulone na wilgoć.

 

OT

Pojawiła sie następna 5-er która otrzymała jeszcze jedna szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁASNIE ZROBIŁEM TAKI ZABIEG i moge ci poradzic abys darował sobie wyciaganie wykladzin ,poniewaz jak wymontujesz fotele i tylna kanape to dokładnie mozna wyprac Karcherem wykładzine.Mnie zajeło to 3 dni w tym odswiezyłem skóry i wyprałem tylna połke oraz cała podsufitke ,króra wczesniej zdemontowałem.Róznica jest naprawde duza i autko pachnie swiezoscia.Powodzenia

CIEKAWOSTKA:do mycia skór użyłem babcinego sposobu:zwykłe przegotowane zimne mleko z odrobiną wody(zeby nie było za tłuste),a nastepnego dnia pianka MERCEDESA do impregnowania skóry-SWIETNY EFEKT.POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co poradzić na przetarty fotel? Czy w grę wchodzi wymiana czy jakiś tapicer to naprawi w zadowalający sposób ?

 

znajdz tapicera, który dobierze materiał i obszyje

montrealblau metallic

http://images32.fotosik.pl/159/5915b878132dde91.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.