Skocz do zawartości

Pomocy co robić gaśnie


EWA

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz mam problem .Byłam na kompie(w polecanym warsztacie)nic nie pokazało Pan powiedział że znalezli dwie dziurki w dolocie powietrza i je zakleili ,ale problem po ich naprawie się nie skończył.Teraz jest tak, że obroty na jałowym skaczą z 900 na 130 i tak w kółko ,ale tylko na luzie i podczas jazdy ,bo jak się zatrzymam to mam 1300 i pali jak smok ,za 50 zł 65 km.I co powiecie na to ?A i Pan powiedział że ktoś specjalnie zrobił tę nieszczelność żeby ustabilizować obroty . I CO TERAZ ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo.... na kompie mi wyszło że czujnik temperatury, ok. Wymieniłem i dalej to samo: Rano obroty ok a jak się nagrzał to obroty 1000 i ponad...palił jak smok. Podjechałem do znajomego który tylko BM-ki naprawia i znalazł usterkę. Otóż znalazł nieszczelność w membrance... nie wiem jak Ci ją opisać...najlepiej jak zrobię jutro zdjęcie tej membranki i myślę że znajdziesz ją u siebie. Niech mechanicy sprawdzą jej szczelność. A jak nie będzie to, to ja niestety ale nie będę mógł pomóc. Jedno wiem, że skoro obroty są tak wysokie na jałowym jak się rozgrzeje tzn że silnik dostaje lewe powietrze i potem pali jak smok.... Myślę że chodź trochę pomogłem...;) Pozdrowienia. Jutro wkleję tą fotkę tej membranki;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie :wink:

Znalazłam usterkę w moim samochodziku :clap: .A więc Panowie mechanicy w jednym z polecanych zakładów ,wymieniając krokowy założyli jeden z przewodów odwrotnie i zle dokręcili kolektor. Teraz po korekcie błędów jest

"MISTRZOSTWO SWIATA ''Dzięki bardzo za wsparcie i rady :D Moja usterka to od początku do końca LEWE POWIETRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cieszę się bardzo że usterka pokonana:) przepraszam że tej fotki nie wkleiłem ale nie miałem chwili nawet żeby na kompa usiąść...:/ teraz dopiero się dosiadłem i sprawdzam i widzę że już usterka usunięta:):) to zdjęcie niepotrzebne;) Pozdrawiam serdecznie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Panowie mechanicy w jednym z polecanych zakładów ,wymieniając krokowy założyli jeden z przewodów odwrotnie i zle dokręcili kolektor.

 

Dlatego robie wszystko sam :mrgreen:

 

Teraz po korekcie błędów jest

"MISTRZOSTWO SWIATA ''Dzięki bardzo za wsparcie i rady :D Moja usterka to od początku do końca LEWE POWIETRZE

 

w 90% przypadków lewe powietrze to w BMW problem z obrotami... Nie wiem dlaczego jak w Calibrze miałem z dolotem ser szwajcarski to chodziła ładnie a BMW mała dziurka i jest kicha... Ale i tak BMW RuLeZ :cool2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.