Skocz do zawartości

Wycieraczki na każdym biegu czyszczą z tą samą szybkością .


szerszenkiler

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wezmę intensywne zmywanie czy wolne czy bardzo szybkie to wycieraczki zmywają z tą samą szybkością .

a sprawdzasz to jadąc ???

 

Właśnie odkryłem to na trasie przy ostatnich ulewach . Na każdym biegu wycieraczki chodzą tak samo tzn. nie ma najszybszego i najwolniejszego trybu . Czujnik deszczu działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo, na każdej pozycji "biegu wycieraczek" zmywają one z tą samą częstotliwością. Nie mam czujnika deszczu. W czym może być problem?

Tak u Ciebie jak i u kolegi Szerszenkiler problem może być w sterowniku. Jeśli macie autka po pierwszej modernizacji z 98 roku, to tą funkcję pełni sterownik komfortu (Grund Modul III). Bez podłączenia do MoDica nic się nie dowiecie.

 

Pozdr.

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To jest tryb awaryjny wycieraczki.

Załącza się on jeśli jest jakaś awaria w układzie sterowania pracą wycieraczki.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dziala predkosciomierz to wycieraczki tez nie :] Np: jak mialem walniety czujnik od ABSu i nie dzialal predkosciomierz i ekonomizer wtedy wycieraczki chadzialy tylko na 2 biegach - przerywany i wolny. Jak raz na ruski rok czujnik zalapal i wylaczyla sie kontrolka wszystko bylo OK :cool2: :mrgreen:
NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wezmę intensywne zmywanie czy wolne czy bardzo szybkie to wycieraczki zmywają z tą samą szybkością .

 

Właśnie wczoraj rozwiązałem taki problem u siebie, okazało się że nie kontaktował przekaźnik wycieraczek.

Znajduje się on pod prawym filtrem kabinowym, zdejmujesz całą obudowę filtra, pod nim masz dekiel na 4 śruby imbusowe.

Przekaźnik jest wysoki, koloru jasno brązowego.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wezmę intensywne zmywanie czy wolne czy bardzo szybkie to wycieraczki zmywają z tą samą szybkością .

 

Właśnie wczoraj rozwiązałem taki problem u siebie, okazało się że nie kontaktował przekaźnik wycieraczek.

Znajduje się on pod prawym filtrem kabinowym, zdejmujesz całą obudowę filtra, pod nim masz dekiel na 4 śruby imbusowe.

Przekaźnik jest wysoki, koloru jasno brązowego.

Powodzenia.

 

Dzięki za radę . Zerknę w to miejsce . Wymieniałem pół roku temu ten przekaźnik ,ale może coś się obluzowało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę . Zerknę w to miejsce . Wymieniałem pół roku temu ten przekaźnik ,ale może coś się obluzowało .

 

Daj znać czy pomogło, u mnie śmigają teraz jak trzeba.

 

Wyjąłem przekaźnik od wycieraczek ,włożyłem na miejsce i ... wycieraczki działają jak trzeba :D . Dzięki :modlitwa: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę . Zerknę w to miejsce . Wymieniałem pół roku temu ten przekaźnik ,ale może coś się obluzowało .

 

Daj znać czy pomogło, u mnie śmigają teraz jak trzeba.

 

Wyjąłem przekaźnik od wycieraczek ,włożyłem na miejsce i ... wycieraczki działają jak trzeba :D . Dzięki :modlitwa: .

 

Cieszę się że mogłem pomóc. Przyczepności życzę:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.