Skocz do zawartości

Jak stwierdzić czy moje 525d ma webasto


ARNIex

Rekomendowane odpowiedzi

Jak stwierdzić czy moje 525d ma webasto?

Bo w/g instrukcji to powinny mi inne komunikaty na komputerze wyskakiwac niz te co mam.

Ale pod maską mam przymocowaną tabliczkę znamionową tego urządzenia WEBASTO z szczegolowymi danymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stwierdzić czy moje 525d ma webasto?

Bo w/g instrukcji to powinny mi inne komunikaty na komputerze wyskakiwac niz te co mam.

Ale pod maską mam przymocowaną tabliczkę znamionową tego urządzenia WEBASTO z szczegolowymi danymi.

 

cytat z forum: "Piec webasto w E39 zamontowany jest pod lewym nadkolem (między kołem a drzwiami kierowcy). Po zdjęciu filtra pyłkowego (lewego - strona kierowcy) widać przewody wodne do webasto, po zdemotowaniu koła i nadkola plastikowego widać jak na dłoni piec Webasto. W zależności od wersji samochodu piec jest taki sam, ale działa jako dogrzewacz silnika albo jako dogrzewacz i niezależne ogrzewanie postojowe. Dodatkowo jeśli działa tylko jako dogrzewacz a masz duży komputer w liczniku i radio z MIDem bądź nawigację to łatwo i tanio można to przeprogramować do ręcznego i czasowego załączania ogrzewania postojowego. Jeśli w liczniku jest mały komputer (ten z samochodzikiem na wyświetlaczu) to niestety nie ma możliwości uruchomienia pieca jako ogrzewanie postojowe, chyba że o czyms nie wiem"

 

pierwszy lepszy post :search:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=63315&highlight=

 

poszukaj na forum jest tego duzooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam taki komputer to jak mogę przerobić tak, a żeby można było korzystać z webasto jak z pełnoprawnego ogrzewania posojowego??

 

 

http://i228.photobucket.com/albums/ee277/ARNIex/Przechwy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.