Skocz do zawartości

520 jak to jest


Fudi

Rekomendowane odpowiedzi

jak już chcesz gaz to weź 528 albo 523, bo spalanie w nich jest trochę wyższe co przy gazie nie zrobi różnicy, zawieszenie sprawdź na allegro :8) najczęściej padają łącznik stabilizatora i górne wachacze.

Nie jest prawdą, że 523 a już w szczególności 528 "trochę więcej pali".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie dolacze do tego pytania. Moja e-34 520 M50 nie grzeszy dynamika - jak sie sprawuje e-39 z dwulitrowym silnikiem? Warto rozgladac sie za ta wersja, czy raczej od razu szukac 2.5 lub 2.8 litra? Pytam, gdyz kolega chce kupic e-39 i po swoich doswiadczeniach odradzam mu wersje 520...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to E39 jest cięższe niż E34, więc masz porównanie.

Ja oceniam po sobie i jak dla mnie 528 jest minimum w automacie, natomiast 523 minimum w manualu.

Nie szaleję, nie jeżdżę szybko, zazwyczaj przemieszczam się z dwójką malutkich dzieci, jednak dla mnie samochód musi mieć dynamikę potrzebną np. przy wyprzedzaniu na naszych nibydrogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mam e39 520 touring z gazem sekwencyjnym.

Powiem tak:

Zależy co wymagasz od auta?

Ścigacz to to nie jest.

Ja jej używam zasadniczo do wożenia żony i dziecka < lubię czasem depnąć ale znam umiar >

Czasem też wożę graty potrzebne w mojej profesji < tak do 200kg>

Po jakimś czasie stwierdzisz , że jest za słaba < trzeba wysoko ją kręcić żeby szła>

Najbardziej to odczuwam na jedynce podczas ruszania < nie da rady skoczyć bardziej dynamicznie>

A ile pali to nie jestem w stanie dokładnie określić < jak mam gaz to nie patrzę żeby było jeszcze oszczędniej> ale na trasie około 10 < można mniej ale mnie taka jazda za bardzo denerwuje> a po mieście powyżej 15 ale miasto ciężko wyliczyć < to dotyczy gazu>

Gdybym teraz ją kupował to wolał bym 523 < mi by stanowczo wystarczało>

Ale jak kupujesz to patrz na stan a nie tylko na to jaki ma silnik.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowoe pytanie chodzi ci o E-34 czy E-39??

 

Moje E-34 520 pali od 8 w spokojnej trasie do 15 po mieścxie jak się spieszę :)

 

Ale ja nie mam gazu ale sekwencja dużo psalanai nie podniesie

 

czytaj dokładnie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.