Skocz do zawartości

Wolne miejsce pod maską


Vernis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz pierwszy wszystkich!

 

Jeżeli było to wybaczcie ale przy pomocy 'szukaj' nie udało się.

 

Jestem właśnie na kupnie BMW 320d z 2002 r. Moje pytanie brzmi:

dlaczego z przodu pod maską, z lewej strony przy szybie jest pusta przestrzeń sporych rozmiarów? Do czego to miało służyć lub czego brakuje w tym samochodzie?

 

Ta wolna przestrzeń idealnie pasuje na np. miejsce na akumulator

 

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie karzede autko cos tam ma. Tez sie zastanawiałem co to jest , gdy kopowałem samochód tez nie wiedziałem. Akurat ja mam tam jakas rzecz nie wiem jak ona sie dokładnie nazywa ale jest na niej oznaczenie DSC jest to kontrola trakcji a przynajmniej działa na takiej zasadzie.

 

popytaj sie tez innych bo kiedys przeczytałem ze DSC działa troche inaczej niz kontrola trakci chociaz juz nie jestem do konca pewien.

 

W tym miejscu co sie o nie pytasz własnie to tam jest

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego z przodu pod maską, z lewej strony przy szybie jest pusta przestrzeń sporych rozmiarów? Do czego to miało służyć

a akumulator masz w bagazniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
fakt na podszybiu przynajmniej u mnie lezy sobie akumulator :D Niektore wersje maja go w bagazniku co moim zdaniem jest troszke gorszym rozwiazaniem :D

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt na podszybiu przynajmniej u mnie lezy sobie akumulator :D Niektore wersje maja go w bagazniku co moim zdaniem jest troszke gorszym rozwiazaniem :D

 

Ten akumulator jest z tyłu dla lepszego rozłożenia masy a nie dla wygody ;) A co do pustego miejsca pod maską wydaje mi się, że jest to miejsce na webasto, ale mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest WEBASTO. Bo aku do diesla to by się chyba nie zmieścił.

Pozdrawiam :norty:

 

Dokładnie. Wszystkie autka powyżej 2.0 mają większe aku i sa już w bagażniku. Na pewno pomaga to też w równomiernym rozkładzie masy.

A jak jest wolna dziura to niektórzy mają webasto ;)

Compact sprzedany. Teraz E46 i to w kombi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie. Wszystkie autka powyżej 2.0 mają większe aku i sa już w bagażniku. Na pewno pomaga to też w równomiernym rozkładzie masy.

A jak jest wolna dziura to niektórzy mają webasto ;)

 

Tez mam webasto w mojej Buni i mówili mi ze własnie tam jest webasto ale jak sie temu przyglądnąłem to był tam napis DSC a własnie tym przyciskiem wł i wył kontrole trakcji

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.