Skocz do zawartości

Po zmianie oleju klekocze ???


KOLEKCJONER

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem olej z Mobila 10w40 na Valvoline maxlive 10w40 i zaczął klekotać... Na mobilu też czasem zaklekotał, ale tak rzadko, że praktycznie w ogóle, a teraz cały czas... co robić...?

 

Już sam sobie chyba odpowiedziałeś.Zmień olej na poprzedni,bo z tym raczej już nic nie zrobisz.A dlaczego wogóle zmieniłeś na Valvoline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja ostatnio zalałem valvoline max life 10w40 i nic nie klekocze.

Kupiony u zaufanego sprzedawcy.

Ale widzę , że intercars też nim handluje a u nich raczej bym się nie bał kupić.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbliżała się wymiana, poszukałem trochę na forum i zdecydowałem, że zaleję Valvolinem, jak widać raczej się nie opłaciło, albo po prostu na allegro jest jakiś kicz...

 

Tak to bywa z tym allegro.Kup w sklepie i wymień ponownie,tak to jest z tym oszczędzaniem że czasem się płaci 2 razy znam to :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po prostu się coś przytkało, np jedna szklanka i stąd ten gips?? zbieg okoliczności, może valvoline jest odrobinę rzadszy od tego mobila?? W różnych autach lałem maxlife-a i nie było problemu, z mobilem zaś były... za to zawsze mijało parę tys. km jak się silnik przystosował do niego - spadało zużycie oleju, cichła praca;

nie osądzajcie panowie bez znajomości tego, co było w butelce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mam, do czasu az sie nie nagrzeje, tylko nie wiem czy po wypadku tak mu cos sie stalo, czy to przez olej, tez valvoline maxlife... z IC.

Tylko, ze zaraz po zmianie (przez 2 tygodnie) roznicy nie zauwazylem, po 2 tygodniach od czasu zmainy oleju mialem kolizje, i od wtedy to slysze...

wiec albo jestem przewrazliwiony, albo cos z silnikiem po stluczce, albo olej... nie wiem.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!

Wystrzegajcie się zakupu oleju na Allegro. Tam grasują oszuści. Też "jestem po przejściach" z Mobilem 5W50 z Allegro. Silnik po nim klęknął. A co do Valvoline Maxlife 10W40 to ja go sobie chwalę ale kupuję tylko i wyłącznie w dużych sklepach i hutowniach.

Nie chcem, ale muszem... jeździć na gazie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.