Skocz do zawartości

Poszukuje małej części :)


HeRz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj jadac autem miedzy blokami przy otwartej szybie uslyszalem metaliczne stukanie . Oczywiscie pierwsze co to staralem sie dojsc do tego , co jest powodem stukania. No i znalazlem , zgubilem czesc ktora "trzyma" klocki na miejscu :) . I teraz pytanie , czy ktos posiada takie cosik do sprzedania ? . nie moge nigdzie czegos takiego znalesc :/

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images34.fotosik.pl/299/4c6e84d0b6e0e4de.jpg

 

Pozdrawiam[/img]

Edytowane przez HeRz
SPRZEDAM BMW 530 M60B30 TOURING AC SCHNITZER !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ale ja mam te blaszki ,a na 1000 % dzwonią te klocki po wewnętrznych stronach kół a te po zewnętrznej stronie nie więc pytałem czy każdy klocek ma swoją blaszke,ale jak nie to dlaczego dzwoni.klocek po wewnętrznej rusza sie jakieś pół centymetra góra dół i to tak nap..........la CO TO MOŻE BYĆ musze chyba klocki wymienić, jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATE 11.8116-0083.1 cena 8zł w IC bez rabatu.

Masz rację ja mam to jeszcze taniej niż te 8zł, ale jest brak zdjęcia i nie pokazuje zamienników, więc to może być jedna sztuka na jedne koło,nie wiem bo nie widziałem tego ATE zestawu.

Po wewnętrznej stronie nie ma tych blaszek, idzie jedna blaszka na jedne koło montowana po zewnętrznej stronie.

Jak Ci klocek dzwoni, to możesz mieć już zacisk wyrobiony, tzn mocowanie klocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może być coś takiego ,że jak ktoś wcześniej wymieniał klocki to wstawił jakieś inne tzn od innego modelu beemki?bo miałem odkręcone koło i nie wygląda tam raczej na nic wyrobionego wprost przeciwnie jest tam taki jakby mały frezik,na jednym i na drugim zacisku ,I WŁAŚNIE NA TYCH FREZIKACH te klocki dzwonią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo to sprawdzić wyciąg klocki i zmierz. Jeśli trzymają wymiary zamienników (rysunek poniżej) które odbiegają od siebie o 1-5 setnych milimetra w zależności od producenta.

 

Może ktoś pod szlifował jarzma zacisków aby usunąć rdze i troszkę przesadził albo 100 innych powodów o których można pisać długo. Chyba że nie trzymają wymiarów to śmietnik i po sprawie.

 

http://img357.imageshack.us/img357/3043/klocki535xx4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.