Skocz do zawartości

bezpieczniki...


dziku750IL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
niby radio w jakiś sposób jest połączone z układem alarmowym ale sam nie wiem do końca jak,na pewno ma z tylu zestyk który włącza alarm w razie kradzieży

 

probowałeś go zaprogramować na nowo :?: (kluczyk)

 

troche odswierze temat,bo dalej mam z tym problem :mad2: a niebylo mnie troche czasu, nieprogramowalem bo niewiem jak to sie robi... moze mógłby ktos opisac ??? i gdzie jest umieszczona centralka? jak podłaczalem nowe radio troche sie zgarbilem bo znalazlem kabel który niewiadomo od czego jest i po podłaczeniu do + mrygały kierunki tak jak przy zamykaniu\otwieraniu z pilota, do czego to ma byc podłaczone? byłem u 2 "fachowców" ale jedyne co chca zrobic to załozyc nowy centralny,zalezy mi na tym zeby ten fabryczny działał,moze ktos pomoze ??? :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki o to chodziło,sterowanie z pilota centralnym ma cos wspólnego z radiem?bo próbowalem zmienic radio i ani radia ani centralnego (radio dziala ale niema dzwieku...) bezpieczniki ok to co to moze byc ??? :mad2:
Jeśli radio Ci działa,a nie ma głosu,to najprawdopodobniej przy podłączaniu zwarłeś kable od głośników i spaliłeś końcówkę mocy!Na 99%!Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio juz dziala i gra,pominełem org.wzmacniacz bo niedalo sie go podlaczyc i dałem nowe kable na głosniki,tu mam kilka pytan:

 

1 org.wzmacniacz ma cos wspólnego z centralnym zamkiem?

2 gdzie jest podlaczona centralka?

3 gdzie mozna znalezc schemat centralnego z. w e32 ???

4 jak zaprogramowac pilot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 4.

W książce obsługi bmw(Betriebsanleitung) e32/e34 jest opisana dokładnie metoda programowania kluczyka.

Musimy mieć jeszcze jeden kluczyk zapasowy,wkładamy go w stacyjkę i przekręcamy zapłon(pozycja 2),następnie kluczyk scyzoryk przykładamy do tej czerwonej diody,która znajduje się na desce(grot kluczyka oczywiście schowany) i wciskamy przycisk nr 1 na kluczyku,tak długo,aż zacznie migać dioda(na kluczyku),kluczyk jest już zaprogramowany.W instrukcji napisali także,że jeśli baterie wymienimy w mniej niż minutę to nie trzeba go programować.

Ad 1.Raczej nie bo u mnie centralny działa,a wzmacniacz chyba nie.Ja także musiałem przeciągnąć kable bezpośrednio z radia do głośników(do dwóch głośników).Podłanczając radio do orginalnej kostki w głośnikach grobowa cisza,będę musiał się za to wziąć bo reszta głośników(6 sztuk),robi za atrapy :|

Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy mieć jeszcze jeden kluczyk zapasowy,wkładamy go w stacyjkę i przekręcamy zapłon(pozycja 2),następnie kluczyk scyzoryk przykładamy do tej czerwonej diody,która znajduje się na desce(grot kluczyka oczywiście schowany) i wciskamy przycisk nr 1 na kluczyku,tak długo,aż zacznie migać dioda(na kluczyku),kluczyk jest już zaprogramowany.

 

do której diody przykładamy?tej w pilocie?na desce niemam zadnej... mam taki pilot zeby niebylo niejasnosci:

http://www.allegro.pl/item503907654_bmw_kluczyk_pilot_komplet_okazja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.