Skocz do zawartości

Fotele sport i komfort


Zodiac

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie poszukiwania swojego nowego pojazdu i zastanawiam sie nad jedną kwestią. Sporo aut które mi się podoba, ma fotele sportowe. Wcześniej w E65 miałem komfort i wiem jedno: do zwykłych już nie wrócę.

 

Pytanie więc brzmi: jaka jest różnica w komforcie, jeśli chodzi o fotele sport i komfort? Czy sportowe są twardsze, mniej wygodne, etc?

 

Komfortowe bardzo mi się podobały, jestem wysoki więc wysuwana podpora na nogi spisywała się idealnie. Ilość ustawień była jednak trochę przebajerowana, i tak moja konfiguracja ustawiona po zakupie byla tylko lekko modyfikowana (siedziałem jak w fotelach sportowych, głęboko, na samym dole, przechylony do tyłu). Ogólnie było świetnie i nie chce wejśc na minę z tymi fotelami sportowymi, a nie wiem czy dealer lokalny będzie miał jakieś auto w którym mogę to sprawdzić, dlatego pytam tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Zodiac ja mam sportowe i mam 186 i raczej są dla szczupłych ale trzymanie w czasie jazdy jest rewelacyjne,musisz spróbować tylko winkli dobrych poszukaj,tylko do 7 to tylko komforty chyba pasują

Ale to tam nic spotkałem dzisiaj wieczorem w Wawie i aż pojechałem prawie do Otwocka E65 V12 w individualu jestem po prostu chory,jestem po prostu chory :cry2:

jak ona jechała,jak ona wyglądała :modlitwa:

jeszcze zerknąłem tutaj

http://www.bmw.de/de/de/index_highend.html?prm_content=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w tych nowych maszynach, ale jak przejechałem się kiedyś e34 z fotelami sport (te od recaro z wysówaną podporą) to myślałem że mi [BAD] odpadnie, nie jestem przesadny w wymogach komfortu ale na tym sięnie dało siedzieć, moja kobieta w cienkolu ma 3 razy wygodniej niż to co było w tamtej piątce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Zodiac ja mam sportowe i mam 186 i raczej są dla szczupłych ale trzymanie w czasie jazdy jest rewelacyjne,musisz spróbować tylko winkli dobrych poszukaj,tylko do 7 to tylko komforty chyba pasują

Ale to tam nic spotkałem dzisiaj wieczorem w Wawie i aż pojechałem prawie do Otwocka E65 V12 w individualu jestem po prostu chory,jestem po prostu chory :cry2:

jak ona jechała,jak ona wyglądała :modlitwa:

jeszcze zerknąłem tutaj

http://www.bmw.de/de/de/index_highend.html?prm_content=

 

Ja mam też coś koło 186, nadwagi raczej nie mam więc powinno być OK. Żona ma niestety poważną chorobę kręgosłupa i nie chce żeby narzekała że się niewygodnie siedzi w nowym samochodzie, dlatego ze względu na nią głównie temat sprawdzam (jest szczupła, jeśli fotele nie są super twarde to też jest OK).

 

Co do E65, to powiem Ci że nosiłem sie z zamiarem zakupu 535d/545i, ale nie ma możliwości bym przesiadł się do piątki. E65 to dla mnie na prawdę kawał solidnego auta i wspominenia z niego mam bardzo dobre, nie mogę sie doczekać nowego nabytku (ale pewnie poczekam, bo powiedziałem sobie że tym razem poluje na dorodną sztukę). Niestety dla mnie V12 odpada, jak również nie kupie w tym roku wersji po lifcie. Ale pocieszam się faktem, że przed liftem i po lifcie w środku wygoda jest na podobnym, niesamowitym poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.