Skocz do zawartości

Najwiekszy przebieg


progressowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Bez przesady.. nie można uogólniać. To, że 95% dieseli na rynku polskim jest kręcona nie znaczy, że wszystkie. I proszę mi nie pisać, że nie wiem co mówię, bo ja akurat najlepiej wiem co mówię w tym temacie. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bez przesady.. nie można uogólniać. To, że 95% dieseli na rynku polskim jest kręcona nie znaczy, że wszystkie. I proszę mi nie pisać, że nie wiem co mówię, bo ja akurat najlepiej wiem co mówię w tym temacie. :wink:

zgadza sie ze 95% to nie 100% , Tak już sie przyjęło ze diesel lubi Kilometry , a jeszcze bardziej kręcenie licznika bo na 400tkm skręcone 150tkm nie wywołuje paniki w estetyce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No.. bo ludzie myślą, że kierownica im powie wszystko. :lol: :lol: :lol:

 

Tylko, że są auta z przebiegiem 200 tys i kierownicą w idealnym stanie a są takie co mają 60 przejechane i jest poniszczona. Wszystko kwestia sposobu trzymania na niej rąk, potu, sposobu skręcania, twardości skóry i wiele wiele innych czynników jak np to że auto latało tylko w trasach gdzie mało się kierą kręci. No ale ludzie lubią być ekspertami nawet w rzeczach o których nie mają zielonego pojęcia więc oszuści mają żniwa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. bo ludzie myślą, że kierownica im powie wszystko. :lol: :lol: :lol:

 

Tylko, że są auta z przebiegiem 200 tys i kierownicą w idealnym stanie a są takie co mają 60 przejechane i jest poniszczona. Wszystko kwestia sposobu trzymania na niej rąk, potu, sposobu skręcania, twardości skóry i wiele wiele innych czynników jak np to że auto latało tylko w trasach gdzie mało się kierą kręci. No ale ludzie lubią być ekspertami nawet w rzeczach o których nie mają zielonego pojęcia więc oszuści mają żniwa. :wink:

 

dokladnie!! gosciu,ktoremu malowalem "chaupe" ma e38 z 95r,nalatane 380tys a srodeczek jak z fabryki, kumpel mial e39 z 97roku,nalatane 0.5 miliona i tak samo,wszystko czysciutkie nie poprzecierane. A ostatnio zaciekawilo mnie 545(e60 z 2007r,z przebiegiem 102tys.km,indywidual) ,piekne, biale,mega koks,naprawde,a jak wsiadlem do srodka,to kiera wygladala jak poobgryzana przez szczury,krzeslo kierowcy domordowane na boczku jak nie wiem co??? masakra. Wlascicielem okazal sie tlusty,smierdzacy marokan ,ktory napewno mial w d...e,jak auto wyglada,bo zapewne mial tyle kasy,ze mogl sobie pozwolic na sprzedaz swojej 545i za €19.500.- :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dorzuce swoje 4 grosze:

mialem swego czasu e34 525tds. Kupilem z przebiegiem 178 000 (jak na moje mialo ze 278...), sprzedalem z przebiegiem 292 000 km (czyli nakulalem jakies 120 000 w 2 lata)

 

Mankamenty: raz ja zagotowalem z wlasnej winy - nie dolalem oleju do wspomagania a mialem fontanne - poszedl pasek, a dalej uszczelka pod glowica.

 

przed sprzedaza (co bylo jej powodem) turbina puscila olej.

 

Auto bylo serwisowane u dobrego mechanika, najczesciej na dobrej klasy zamiennikach i / lub cześci z ASO.

Z tego co wiem kula do dzisiaj po regeneracji turbo i ma juz ok 450 kkm.... (czyli realnie mysle ze ok 550... )

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam e39 520i niedawno kupilem.. przebieg to na liczniku 240tys a jak sprawdzilem w kompie to pokazalo mi 800tys czy to mozliwe w sumie teraz mnie nie dziwi ze amory byly do wymiany i lozysko, zastanawialo mnie tez czemu siadly cewki zaplonowe jadnak jak zobaczylem autentyczny przebieg to przestalem sie dziwic bo jak na cewki te 800tys to i tak duzo:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam e39 520i niedawno kupilem.. przebieg to na liczniku 240tys a jak sprawdzilem w kompie to pokazalo mi 800tys czy to mozliwe w sumie teraz mnie nie dziwi ze amory byly do wymiany i lozysko, zastanawialo mnie tez czemu siadly cewki zaplonowe jadnak jak zobaczylem autentyczny przebieg to przestalem sie dziwic bo jak na cewki te 800tys to i tak duzo:)

Napisz w jaki sposób to sprawdziłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam e39 520i niedawno kupilem.. przebieg to na liczniku 240tys a jak sprawdzilem w kompie to pokazalo mi 800tys czy to mozliwe w sumie teraz mnie nie dziwi ze amory byly do wymiany i lozysko, zastanawialo mnie tez czemu siadly cewki zaplonowe jadnak jak zobaczylem autentyczny przebieg to przestalem sie dziwic bo jak na cewki te 800tys to i tak duzo:)

 

na jakim kompie bylo sprawdzane ?? odczyt z klucza ??(watpie bo pewno stary klucz bez pamieci),

Amortyzatory - co 30tkm powinno sie sprawdzać sprawność , a z reguły wytrzymują max 150-250 tkm

elementy zawieszenia /sworznie itd - średnio zaczynają sie luzy miedzy 250-350 tkm.

 

Temat E60

Jest to najbardziej niechętny temat na podwórku BMW a ceny tych modeli tracą 3x szybciej na wartości jak poprzedni model E39, duże przebiegi będą zawsze bo ludzie muszą czymś jeździć a to ze posiadacze E60 częściej sie widują w ASO jak właściciele E39 to już wina BMW AG i ich Strategii . Ale bądźmy dobrej myśli ze będzie lepiej z jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawdzilem w kompie to pokazalo mi 800tys czy to mozliwe.............jak zobaczylem autentyczny przebieg to przestalem sie dziwic bo jak na cewki te 800tys to i tak duzo:)

Napisz w jaki sposób to sprawdziłeś...

 

Pewnie na dwa sposoby:

1. zrobił test zegarów i wyskoczyły mu cyferki, które uznał za przebieg

2. wypił rano ciepłą kawę sypaną i popatrzył na dno szklanki i jak to bywa zwykle przy wróżeniu z fusów - coś tam wyskoczyło.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie chcialem wszystkich przeprosic za wprowadzenie w blad ale pewnien "znawca" bmw powiedzial mi ze te cyferki to przebieg mojej bmw(chodzi mi o cyferki ktore wyskakuja przy tescie zegarow) sam w to niewiezylem bo silnik mi nie wyglada na przebieg bliski milona km!!Tylko ciekawy jestem co te wszystkie cyferki na zegarze oznaczaja..pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie chcialem wszystkich przeprosic za wprowadzenie w blad ale pewnien "znawca" bmw powiedzial mi ze te cyferki to przebieg mojej bmw(chodzi mi o cyferki ktore wyskakuja przy tescie zegarow) sam w to niewiezylem bo silnik mi nie wyglada na przebieg bliski milona km!!Tylko ciekawy jestem co te wszystkie cyferki na zegarze oznaczaja..pozdrawiam

bzdury piszesz ja ci nic nie pisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawdzilem w kompie to pokazalo mi 800tys czy to mozliwe.............jak zobaczylem autentyczny przebieg to przestalem sie dziwic bo jak na cewki te 800tys to i tak duzo:)

Napisz w jaki sposób to sprawdziłeś...

 

Pewnie na dwa sposoby:

1. zrobił test zegarów i wyskoczyły mu cyferki, które uznał za przebieg

2. wypił rano ciepłą kawę sypaną i popatrzył na dno szklanki i jak to bywa zwykle przy wróżeniu z fusów - coś tam wyskoczyło.

 

Pzdr,

Dokladnie chcialem wszystkich przeprosic za wprowadzenie w blad ale pewnien "znawca" bmw powiedzial mi ze te cyferki to przebieg mojej bmw(chodzi mi o cyferki ktore wyskakuja przy tescie zegarow) sam w to niewiezylem bo silnik mi nie wyglada na przebieg bliski milona km!!Tylko ciekawy jestem co te wszystkie cyferki na zegarze oznaczaja..pozdrawiam

Czyli ten pierwszy sposób :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
audi a4 1.9tdi kupilem w niemczech 97 rok w 2005 z przebiegiem 100tys okolo pod serwisem audi ...laleczka i zrobilem przez roczek ok 80 tys..kupil sasiad..zadowolony .autko bylo ok :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mozliwe, moj znajomy audi a4 tdi okolo 190 tys km rocznie, 5 dni w tygodniu z domu do warszawy do poznania i spowrotem do stolicy i do domku czyli 720-750 dziennie ale kasy zarabia bo jakies leki czy chemie wozi , raptem 150 kg ladunku
a to...mysle zw koledze ktory ten temat rzucil chodzilo o to ile sie generalnie jezdzi autkami tak naprawde i jak to w rzeczywistosci jest..panie BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
E60 530D 2003r mam już 215tyś km.Wymieniłem hamulce, kolektor wydechowy ,Koło pasowe wału,świece żarowe,Wszystkie płyny i oleje kiedy trzeba, teraz czas na amortyzatory(50% wyszło na teście).Poza tym żadnych problemów.Dodam że auto po wirusie 250PS 590NM.Podstawa to sprawdzenie przy zakupie czy licznik nie był cofany.W polskich ogłoszeniach na palcach jednej ręki można policzyć auta z przebiegiem powyżej 200tyś.Według mnie 50% ma kręcone liczniki.W naszym pięknym kraju kupujący doprowadzili do takiego stanu żeczy.Wolą kupić padline z licznikiem ustawionym na 100tyś niż serwisowany samochód. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.