Skocz do zawartości

Wiesniaki z nad wisły..


grzechusk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w ten weekend wybrałem się w dłuższą podroż po górach i nie tylko bo i np pod Czechy, i muszę podzielić się z wami spostrzeżeniami, co do obserwacji innych kierowców w innych markach samochodów a szczególnie chodzi o gofry jople i audi.. Nie wiem co nimi kieruje czy zawiść ze na bmw brakło i musieli kupic np golfa jedynkę tysiąc sto LPG, czy cos ale zachowują sie jak zwierzęta podam pierwsze dwa krótkie przykłady ( chciałem tylko napomknąc ze zrobiłem tylko ponad 300 km nawet nie chce myslec jak bede chciał jechac nad morze). Podjeżdżam pod swiatła przecinające trase szybkiego ruchu zawsze długo sie tam czekało wiec odwracam głowe w bok bo fajne widoczki nie wiem może trwało to ze 4 s i słysze jak gosciu w jakims trupie za mną trąbi cuduje cos tam gadał pod nochem, wiec pomyślałem świr, ale jakiez było moje zdziwienie jak ujachełm kawałek dalej i podjechała audika a3 szyby jak by smołą pomalował, był taki nie wielki korek ale nie na tyle krótki żeby brać sie za wyprzedzanie to ten wieśniak myślałem ze wjedzie mi na dach w nie których momentach nie wiem czy wsadził bym zeszyt 100 kartkowy miedzy zderzaki :evil: wiec odwracam sie i patrze komu właczył sie Hołowczyc a tam dwa młode łebonie i laska pomiedzy fotelami lol a ze na tym audi sie nie skończyło a niechce mi sie rozpisywac bo i tak juz za duzo napisałem domysliłem sie ze to nie przypadek nie pechowy dzien tylko zawisc innych kierowców bo o wiesniakach z golfów juz mi sie niechce pisać jak ktos miał tez jakies smieszne przeboje to piszcie chętnie sie z gamoni pośmieje. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
JA w takich przypadkach daje po hamulcach :D Najpierw delikatnie i widze jak koles sie w srodku stresuje jak tylko zobaczy ze mi sie hamulce zalaczaja ;D po kiku takich manewrach albo mnie wyprzedza albo sobie odpuszcza, a moi koledzy jak ktos im tak pod tyle kpodjezdza zeby pogonic daja po hantlach w pelni i tylko czekaja na "łup" z tyłu i jużwychodzą zadowoleni bo koleś juz zmienia kolory i chce ich zabic a on i tylko komoreczka i dzwonia po palki, odszkodowanko dostana, jak mieli cos z tylu do malowania to przy okazji im to zrobia, a burak jeden z drugim sie oducza jezdzic na zderzakach;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba się z Tobą zgodzić. Ale myślę, że nie chodziło tu o BMW. Taka jest "nasza" kultura, a raczej jej brak :( O młodych gnojach w DRESWAGENACH i innych wynalazkach już nie wspominam, bo to jest tragedia! Niestety w beniach też ich nie brakuje... Jeździłem parę lat tirem, byłem w większości krajów Europy i niestety to co dzieje się w Polsce to jeden wielki dramat! Większość głąbów, którzy uważają się za kierowców żyje w komiksie, a nie w realu. Smutne, ale prawdziwe, bo polski kierowca (oczywiście uogólnienie) to cham, głąb, cwaniak i do tego TURBODEBIL, no i oczywiście playboy... Po prostu na drodze jest panem, któremu wszystko wolno, któremu nikt nie podskoczy, no i oczywiście wszystkie lalunie są jego (ale tylko te co pod deklem mają jajniki, a nie mózg). Już kończę, bo zanudzam, ale powiem Wam, że żal mi ludzi z jednym zwojem w głowie i do tego jeszcze sklepanym na płasko :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie dzialo :D

 

Nie tylko w golfach jezdza wiesniaki ale takze wsrod uzytkownikow bmw znajda sie rodzynki kiedy to stoi sie na swiatlach a tu podjezdza sorry najpierw go slychac a potem podjezdza kolega w swoim bmw oczywiscie w M- pakietcie bo inaczej nie idzie sie pokazac :nienie: na blotnikach i tyle znaczki M z boku napis 316i z tylu obok wlewu gazu dumnie wystaje podwojna koncowka wydechu rodem z festunu badz z czesci rynny dachowej tylne swiatla jakby nie inaczej zapozyczone od lexusa a wszystko to opakowane w nadwozie z przyciemnianymi szybami a pod maska klekocze silnik o pojemnosci 1.6 :D

I to sa prawdziwe wiesniaki ktorym powinno sie zabrac bmw :!:

poczytaj sobie niektore posty git:)-a on czesto lubi wchodzic w dyskusje z takimi ludzmi :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... Ja dodam od siebie... NIGDY ale to NIGDY nie idzcie na ugodę i nie dajcie sobie wcisnąć oświadczenia o sprawcy kolizji... Kumpel robi w Policji i wygląda to tak... Pan X ładuje w pana Y... Pan X błaga i prosi że bez policji no to pan Y wyciąga oświadczenie i pan X wypisuje... Później pan Y idzie do ubezpieczalni... Po pewnym czasie pan Y dowiaduje się że pan X stanowczo wypiera się spowodowania kolizji... i tu sprawa się kończy... Pan Y dostaje po kieszeni a pan Y uśmiechnięty bo znalazł jelenia... Takich sytuacji jest baaaardzo dużo... Także nie dajcie się zwieść namowom jeśli jesteście pewni swojej niewinności a wasza buma to nie jakiś trup( gdzie dopatrzą się naprzykład niesprawnych świateł lub hamulców) z niewiadomą przeszłością to 112 i macie kolesia gdzieś...

 

Druga sprawa to przypadek typu lustro<->lustro... Tu akurat nigdy policji... Zazwyczal kończy się tak, że i wam i panu X dowalą od 100 do 300zł za "niezachowanie szczególnej ostrożności przy manewrze wymijania" inna sprawa jak uciekaliście na płot skasowaliście prawe lustro a gość skasował wam prawe... tu macie piękną jasną sytuacje na waszą stronę :cool2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Oswiadczenie oswiadczeniem ;) A gdyby tak cale oswiadczenie sprawcy nagrac na telefon kormorkoy, no krecac filmik z tym jak przyznaje sie do winy na tle samochodow ;D

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oswiadczenie oswiadczeniem ;) A gdyby tak cale oswiadczenie sprawcy nagrac na telefon kormorkoy, no krecac filmik z tym jak przyznaje sie do winy na tle samochodow ;D

 

Tu już masz lepszy dowód ale musiało by to zbadać laboratorium czy głos na telefonie to na pewno głos sprawcy... Ale myśle że to możliwe, a jakby dał się nagrać to już by nie kombinował :cool2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do oświadczenia to ja osobiscie nie miałem problemów, ale to loteria wiadomo że zależy od osoby.

Raz też wjechał mi młody chłopaczek (świeżo po prawku) w kufer.

Porysowany miałem na szczęście tylko zderzak, jego punto wygladało trochę gorzej :D

Sam zaproponowałem żeby spisać oświadczenie, odmówił!

Więc poprosiłem o 300 pln na malowanie zderzaka, stwierdził że scholuje auto do domu przemyśli ile mi dać i zadzwoni :mad2:

Więc zadzwoniłem po panów w niebieskich mundurach, Ci zapytali tylko kto jechał fiatem i ładnie oświadczyli 300 zł i 6 pkt.

W trakcie spisywania danych przyjechał jego ojciec i z pretensjami do mnie :jawdrop:

od tej sytuacji wole być przezorny i w razie czego zawsze 112.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w ten weekend wybrałem się w dłuższą podroż po górach i nie tylko bo i np pod Czechy, i muszę podzielić się z wami spostrzeżeniami, co do obserwacji innych kierowców w innych markach samochodów a szczególnie chodzi o gofry jople i audi..

 

 

Tylko co to ma wspólnego z mechaniką BMW????

 

W każdym aucie znajdzie się amator jazdy "na emeryta" oraz "SPEEDi gonzales".

 

P.S. Polski kierowca słynie z wytykania błędów innym uczestnikom ruchu - nie zważając na swoje.

 

pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce mi sie rozpisywac bo i tak juz za duzo napisałem

 

Zdecydowanie ZA DUZO napisales.

 

juz mi sie niechce pisać jak ktos miał tez jakies smieszne przeboje to piszcie chętnie sie z gamoni pośmieje.

 

Cale szczescie, ze Ci sie juz nie chce pisac. A co do 'smiesznych przebojow', to zapraszam na inne fora.

To nie jest forum towarzyskie, anty-golfowe, tylko dotyczace BMW serii 3.

 

Nastepnym razem za zakladanie takich tematow dostaniesz ostrzezenie.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.