Skocz do zawartości

Uchwyt na napoje do E60


bartolloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma nic złośliwego w chińskich wersjach. Po prostu w E60, którą jeżdziłem w Pekinie w grudniu ub.r. uchwytów nie było. Poza tym kilka razy byłem w Chinach i pełen "szac". Cała Europa razem wzięta do pięt nie doruwnuje chinolom. To tak na marginesie.

Nie rozumiem tylko skąd w ludziach jest tyle złości. To chyba po prostu życiowa flustracja albo sam nie wiem co. Strach pomysleć, że tacy nerwoi jeżdżą po drogach.

A tak swoją drogą, to ja również nie życzę sobie tekstów "sieć cicho skoro nie masz pojęcia o wyposażeniu". Ja w przeciwnieństwie do ciebie mam pojęcie o wyposażeniu i mam uchwyty do napoi. A tobie zyczę miłej podróży z napojami nadzianymi na uchwyty przylepiane zakupione supermarkecie.

Pozdrawiam i proponuję mniej nerwów zarówno na forum jak i na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ponieważ nie mam w swojej E60 uchwytów na napoje(wielki minus),chciałbym zamontować jakiś uniwersalny,czy ktoś ma jakis sprawdzony,stabilny i łatwy w montażu.pozdrawiam

 

Kolego szukaj na allegro używanej w orginale. Nie kupuj badziewia montowanego w kratki. Ja też u siebie nie miałem i tak właśnie zrobiłem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dokładane będą wyglądały fatalnie. Poszukaj na szrotach/allegro. Może da się jakoś w miarę rozsądnie dołożyć oryginalnie?

bajki - wygląda nie najgorzej (może dlatego, ze wybrałem czarny a nie srebrny). Oryginalne sie dokłada za wymianą połowy deski a pić się chce.

PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bartolloo.

Forum nie jest twoją własnością, więc nie masz prawa nikomu zamykać ust. A po drugie to nie potrafisz odróżnić złośliwości od lekkiej formuły wypowiedzi. No cóż, taki live.

Szerokiej drogi ci życzę, z mniejszą ilością nerwów i flustracji życiowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie można wyciąć,otwory na dwie śrubki którymi przykręca sie uchwyt nagwintować ale

fronty uchytów kolorem powinny być dokładnie takie jaką mamy wersję,chyba ze zrobimy jakiś mix

ale najgorsze to ze po wycieciu prostokątnego utworu zostaną bardzo brzydkie krawędzie i to jest chyba nie do zaakceptowania.

Ci co mają uchwyty oryginalne wiedzą o czym mówię.Więc tej metody nie polecam,chyba żeby zmienić cały panel element 1 z rysunku

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC71&mospid=47753&btnr=51_4928&hg=51&fg=30

cena z allegro bardzo dobra bo w ASO ponad 300zł sztuka,już raz zamawiałem wystarczy machnąć reką jak jest otwarty.

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.