Skocz do zawartości

PLILNE!!!! INTERFEJS


Edos

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wiem,ze jest sporo postów na ten temat ale szukalem na szybko i nie moge znaleźć. Musze szybko wiedzieć czy ten: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=46725067

obsłuży e32 750 il 90 rocznik.. Gość mówi, ze podobno tak ale nie ma w spisie mojego auta. Czy ktoś z Was zna ten interf.. i czy go używa??

 

Z góry dzieki

Pozdrawiam

Będziesz Mógł Wyprzedzać :D


Kto za młodu głupim nie był - ten na starość nie zmądrzeje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem,ze jest sporo postów na ten temat ale szukalem na szybko i nie moge znaleźć. Musze szybko wiedzieć czy ten: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=46725067

obsłuży e32 750 il 90 rocznik.. Gość mówi, ze podobno tak ale nie ma w spisie mojego auta. Czy ktoś z Was zna ten interf.. i czy go używa??

 

Z góry dzieki

Pozdrawiam

 

powinien działać..

Ja używałem go 2 lata temu (jak miałem 750-tke) - interfejs działał... ale nie zawsze dobrze..

Widze, ze gość ma Scan.exe w wer 4.0 ?? ja miałem 1.0 i testował wtedy tylko silnik..

Co do CS 3.4 - to chyba działało mi wszystko ale musiałem zamieniać COMy miejscami 1 z 2 ??

powiedzmy, ze 70% błedów wyłapywał... wtedy jeszcze nie było oryginalnych wtyczek... :roll:

 

Teraz mam rocznik 1997 i nie da rady podłączyć go do tego interfejsu... :twisted:

Marcin

BMW Klub Polska

F25 X3 2,8iA xDrive

E91 320dA touring

E39 530dA touring

E39 530iA touring

E36 316iA m43 Compact


----------------------------------------

historia - E32 750iA (1992-2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybką odp. Wiesz co?? Tak czy tak kupie go zaraz, gość pisze, ze mozna go oddać w ciągu 7 dni bez podania przyczyny. Dam znać czy trybi , bedzie testowany na 750, 520 (E34 vanos), 325 (e30), i 318 ti (E36). ZObaczymy..

 

Jeszcze raz dzieki

Będziesz Mógł Wyprzedzać :D


Kto za młodu głupim nie był - ten na starość nie zmądrzeje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro inny w podobnej cenie.

Z programem scanner 1.0 widzi błędy silnika E32 750 93' i E38 740 4,0; chociaż nie ma tych samochodów na liście obsługiwanych.

I błędy kasuje oczywiście :D .

Chętnie bym skorzystał, gdyby ktoś miał program scanner w nowszej wersji (4,0) :modlitwa: :modlitwa:

Grzesiek740 - (kiedyś było jeszcze 735 i 750)

http://img136.imageshack.us/img136/3693/mojeauta034podpisgo3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek740 - sprawdź pocztę. Wysłałem Ci scanner4.07. Jak przetestujesz go to napisz czy ten program działa i czy się sprawdza w diagnozowaniu usterek. Sam niestety nie mogę go sprawdzić. Wprawdzie mam interfejs ale na razie nie działa mi on (robiłem go sam).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znać czy trybi , bedzie testowany na 750, 520 (E34 vanos), 325 (e30), i 318 ti (E36). ZObaczymy..

 

Jeszcze raz dzieki

Będę wdzięczny informacją jak działa w 520i... sam noszę się z myślą zakupu tego wynalazku...

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie full wersje tego scannera 4.07?? Ja mam poblokowane opcje...A! i dajcie znać czy opcje typu: temperatyr.. ładowanie.. stan akumulatora tez powinno dzialać.. (ja mam "unavalable") Czy to trybi pod XP??? Czy tylko 98??

Będziesz Mógł Wyprzedzać :D


Kto za młodu głupim nie był - ten na starość nie zmądrzeje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka,

Jak juz mowicie i testujecie, to doradzcie ktory z tych allegrowych wynalazkow nadaje sie do szerszego zastosowania i co najwazneijsze chodzi bezproblemowo.Zbieram sie juz jakis czas z zakupem takowego,ale jakos dla mnie z opisu niczym sie poza cena nie roznia.

Licze na merytoryczne i fachowe wsparcie.

Pozdrawiam

Kamil



(...)trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc

NIEPOKONANYM...(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.