Skocz do zawartości

PROBLEM Z PRACą 6 CYLINDRA


Piracik27

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich na forum BMW. KOLEDZY MAM PROBLEM I ZARAZEM PYTANIE,POSIADAM BMW E39 520i,MOIM PROBLEMEM JEST TO żE MOJE AUTO NIECHCE CHODZIC NA WSZYSTKIE BANIAKI, NIE DOSTAJE CZASAMI IMPULSU NA 6 CYLINDER POPROSTU CZASAMI ZANIKA! SPRAWDZALI RóZNI MECHANICY I WSZYSCY MóWIą COS INNEGO! SPRAWDZIłEM CAłA ELEKTRYKE JEST OK ( NAWET TAKI JEDEN KAZAł WYMIENIC KOMPUTER SILNIKA, WYMIENIłEM I NIC NADAL TO SAMO.) PRZEKłADAłEM, WTRYSKIWACZE NA DARMO, śWIECE NOWE , CEWKI DOBRE,CIśNIENIE DOBRE ( NA WSZYSTKICH 14A A NA 6óstm 11A ) JESLI KTOS SIE Z CZYMś TAKIM SPOTKAł TO PROSZę O RADE!!! SERDECZNIE POZDRAWIAM (PIRACIK!!!)

 

_________________________

MOD EDIT: proszę przeczytać regulamin – i nie nadużywać wielkich liter podczas pisania postów.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podaję za instrukcją napraw.

"Wartość bezwzględna zmierzonego ciśnienia w cylindrach ma znaczenie drugorzędne.

Najwięcej informacji dostarczają różnice wartości ciśnienia w poszczególnych cylindrach , które nie mogą być większe niż 0,15 MPa

Jeżeli w jednym lub kilku cylindrach różnica ciśnienia w stosunku do pozostałych cylindrów jest większa niż 0,15MPa, wskazuje to na nieszczelne zawory , zużyte pierścienie tłoka lub gładzie cylindrów.

Po przekroczeniu dopuszczalnej granicy zużycia należy naprawić silnik lub go wymienić."

Może coś ci to pomoże?

 

 

Dodam jeszcze , że 1MPa = 10,19761at.

 

Czyli 0,15MPa = 1,529574at.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.