Skocz do zawartości

Oznaczenia na tylna klape


progressowy

Rekomendowane odpowiedzi

progressowy, a co będzie jak złoi cię na trasie jakiś koleś w golfie gts albo vectrze i będzie sie chwalił na ichnych forach, że objechał e60 545i???

:D

Ktora vectra gts?? Bo najmocniejsza 6 cylindrowka disel juz sie za mna wypuscila, no niestety nie dala rady. A szczegolnie na zakrecie. Az koles przez cb zapytal jaki mam motor i pochwalil, ze super sie trzyma ta bmka na zakretach.

A co do VW? To mam hak w swoim aucie a na haku lancuch od krowy a na nim chrobocze po asfalcie znaczek VW. No i jeszcze jak by VW chcialo sie scigac to niech uwaza na przestarzale pompowtryski, a o FSI i TSI nie warto wspominac.1,4 pojemnosc a ile koni?200?Ciekawe ile tysiecy kilometrow wytrzymaja w poscigu za mna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego, myślę, że Vectra C OPC (2.8 V6 Turbo 280km) dałaby spokojnie radę z Twoją 530i.

 

Swoją drogą widzę, że bardzo mocno się cenisz i myślisz, że skoro dorobiłeś się i masz BMW to jesteś nie wiadomo kim... auto bardzo mocno podbudowuje Twoje ego, widac to w kilku postach... niestety...

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, myślę, że Vectra C OPC (2.8 V6 Turbo 280km) dałaby spokojnie radę z Twoją 530i.

 

Swoją drogą widzę, że bardzo mocno się cenisz i myślisz, że skoro dorobiłeś się i masz BMW to jesteś nie wiadomo kim... auto bardzo mocno podbudowuje Twoje ego, widac to w kilku postach... niestety...

Pewnie,ze dala by rade. W 2003r mialem nowke gts ale ze skromnym 1,8. Fajne autko. Ale brak bylo mocy. A WV jakos nie cierpie. Ale o dziwo podobaja mi sie octawie. Zawsze marzylem o niej. I to tej pierwszej generacji. One sa juz dopracowane przez 11 lat produkcji. Ale jakos nie kupilem jej. Bo sie boje, ze nie dostarczy mi emcji i po miesiacu bede chcial sprzedac z wielka strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jak by VW chcialo sie scigac to niech uwaza na przestarzale pompowtryski, a o FSI i TSI nie warto wspominac.1,4 pojemnosc a ile koni?200?Ciekawe ile tysiecy kilometrow wytrzymaja w poscigu za mna.

zdziwilbys sie i to bardzo bo objechal by cie golf IV, a w szczegolnosci wersja VR6, o R32 nawet nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no własnie wiele aut objechałoby, ale temat znacznie inny a pozatym, panowie, porównujecie najmocniejsze wersje silnikowe np Opla czy Volkswagena z BMw ale wersjami srednimi co do mocy, skoro mierycie golfa r32 czy vr6 albo najmocniejsza vectre to porwnajcie ją do najmocniejszej wersji silnikowej BMw E60 czyli Np M5 nie mówiąc juz o innych udoskonaleniach Hamana wtedy jest adekwatnie i miarodajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no własnie wiele aut objechałoby, ale temat znacznie inny a pozatym, panowie, porównujecie najmocniejsze wersje silnikowe np Opla czy Volkswagena z BMw ale wersjami srednimi co do mocy, skoro mierycie golfa r32 czy vr6 albo najmocniejsza vectre to porwnajcie ją do najmocniejszej wersji silnikowej BMw E60 czyli Np M5 nie mówiąc juz o innych udoskonaleniach Hamana wtedy jest adekwatnie i miarodajnie

zgodzilbym sie z toba w 100% ale kolega na lancuchu od krowy ciagnie znaczek vw,bez wyszczegolnienia na wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj racja, BMW to auto jedne z wielu, ktoś kupje je bo np lubi markę odpowiada mu pod względem wykonania jakości ceny itp, ale inne marki również mają w swojej ofercie ciekawe egzemplarzei nie nalezy dyskredytować innych marek, osobiscie uważam, ze żadna inna marka nie zrobiła ładniejszego Suva ( tak to sie cyba nazywa) niż Volkswagen, chodzi tu o Touarega - uważam ze jest po prostu ładniejszy niż chociazby X5 i inne suvy innych marek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no własnie wiele aut objechałoby, ale temat znacznie inny a pozatym, panowie, porównujecie najmocniejsze wersje silnikowe np Opla czy Volkswagena z BMw ale wersjami srednimi co do mocy, skoro mierycie golfa r32 czy vr6 albo najmocniejsza vectre to porwnajcie ją do najmocniejszej wersji silnikowej BMw E60 czyli Np M5 nie mówiąc juz o innych udoskonaleniach Hamana wtedy jest adekwatnie i miarodajnie

zgodzilbym sie z toba w 100% ale kolega na lancuchu od krowy ciagnie znaczek vw,bez wyszczegolnienia na wersje.

Zgadzam sie z lukas23. A z tym lancuchem to dygresja. Ale jak juz zdobede ten znaczek 545i to przybedzie mi mocy i nawet r32 pogonie. :roll2: Lukas a Q7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no własnie wiele aut objechałoby, ale temat znacznie inny a pozatym, panowie, porównujecie najmocniejsze wersje silnikowe np Opla czy Volkswagena z BMw ale wersjami srednimi co do mocy, skoro mierycie golfa r32 czy vr6 albo najmocniejsza vectre to porwnajcie ją do najmocniejszej wersji silnikowej BMw E60 czyli Np M5 nie mówiąc juz o innych udoskonaleniach Hamana wtedy jest adekwatnie i miarodajnie

 

lukas maaa racje...

 

mnie ile razy wyprzedzają jakies golfy jadąc na maxa... ja jadoe optymalną prędkością 120/130

 

Kiedyś miałem taką przygode, koles w astrze 2 z silnikiem 1,6 wyprzedził mnie i na CB zaczął się chwalić przed kumplem(jechali razem) ze wyprzedził bmw 520 i wogole a ja oczywiście to usłyszałem, a że moja antena od CB wygląda jak zwykła od UKF to koleś nie wiedziałze mam CB... Gdy to usłyszałem to odrazy rura za nim koles na odległości 2 km dostał tak w dupe ze masakra...

 

Tak więc, wszystko mozna....

 

Ale wracając do tematu... najlepsze wyjście to Ebay :) i jakies sklepy internetowe ( wpisz w googlach oznaczenia na klape) i znajdizesz jakies sklepy co sie tym zajmują :)

 

na allegro to jedynie chyba u tego usera: http://tnij.org/allegro_emblematy

Edytowane przez bmw520i

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas maaa racje...

 

mnie ile razy wyprzedzają jakies golfy jadąc na maxa... ja jadoe optymalną prędkością 120/130

 

Kiedyś miałem taką przygode, koles w astrze 2 z silnikiem 1,6 wyprzedził mnie i na CB zaczął się chwalić przed kumplem(jechali razem) ze wyprzedził bmw 520 i wogole a ja oczywiście to usłyszałem, a że moja antena od CB wygląda jak zwykła od UKF to koleś nie wiedziałze mam CB... Gdy to usłyszałem to odrazy rura za nim koles na odległości 2 km dostał tak w dupe ze masakra...

 

Tak więc, wszystko mozna....

 

Ale wracając do tematu... najlepsze wyjście to Ebay :) i jakies sklepy internetowe ( wpisz w googlach oznaczenia na klape) i znajdizesz jakies sklepy co sie tym zajmują :)

Moze wkoncu jutro przyjdzie odzew ze sklepu internetowego, bo wyslalem zapytanko.

Tak na marginesie prawde piszesz bo tak jest. Jak jedziesz z normalna predkoscia to take golfy i inne wyprzedzaja i chwala sie. Ale poza terenem zabudowanym znow ich musimy wyprzedzac. I tak wkolko. Na ograniczeniach nas doganiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas a Q7?

 

Ojj tak audi Q7 jest piękna tak jak Taureg, ale bmw x3 lepiej wygląda niz x5, ale to juz zależy od gustu :)

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w każdej marce znajdziemy interesujący model/egzemplarz, a ze prawie każdy model BMW jest interesujący to już inna sprawa :)

 

a co do progressowego to niemal w każdym jego poście widać jego stosunek do samochodu i swojej osoby:

 

MAM BMW (nowe) <===> Jestem PANEM

 

 

Dla mnie przyklejanie znaczka który nie ma nic do rzeczywistości to prawdziwy przejaw folk tuningu. (następny krok "tjuningowania" to pewnie będą dziury po kulach).

 

 

Sory za odrobinę sarkazmu ale po całokształcie progressowego na Naszym forum nie mogłem sie powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w każdej marce znajdziemy interesujący model/egzemplarz, a ze prawie każdy model BMW jest interesujący to już inna sprawa :)

 

a co do progressowego to niemal w każdym jego poście widać jego stosunek do samochodu i swojej osoby:

 

MAM BMW (nowe) <===> Jestem PANEM

 

 

Dla mnie przyklejanie znaczka który nie ma nic do rzeczywistości to prawdziwy przejaw folk tuningu. (następny krok "tjuningowania" to pewnie będą dziury po kulach).

 

 

Sory za odrobinę sarkazmu ale po całokształcie progressowego na Naszym forum nie mogłem sie powstrzymać.

Nie takie nowe bo z 2004r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pewnie żałują, że nie ma przedłużanych E60. Już widzę te oznaczenia na tylnej klapie z literką "L". Nocą wszystkie koty są czarne, więc kierowcy stojący z tyłu takiego "LONGA" mogliby się zapewne nabrać. Sprawdzić ciężko, bo jak się widzi przed oczyma BMW z oznaczeniem 545 "L" to aż strach się bać.

 

Pracownicy BMW którzy byli w Chinach w tamtejszej fabryce mówili mi, że na rynek Chiński wychodzi 5tka w longu. Można sprawdzić na necie łatwo, czy to prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w każdej marce znajdziemy interesujący model/egzemplarz, a ze prawie każdy model BMW jest interesujący to już inna sprawa :)

 

a co do progressowego to niemal w każdym jego poście widać jego stosunek do samochodu i swojej osoby:

 

MAM BMW (nowe) <===> Jestem PANEM.

 

Wystarczy przejżeć wypowiedzi delikwenta aby wyczuć jego postawę.

Ja bym podchodził bardziej sceptycznie do sprawy i zadał inne pytanie:

czy delikwent posiada E60??? Z tego co wyczytałem do niedawna posiadał nówke W211 itd itd.....

 

Co do innych marek - wiele jest interesujących propozycji i uzależnione jest to od indywidualnego wyboru oraz preferencji potencjalnego nabywcy.

Ja natomiast zauważam spadek formy BMW pod względem trwałości nowych produktów oraz pod względem wykończenia.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, cokolwiek by nie powiedzieć o starszych egzemplarzach BMW nalezy stwierdzić, ze posiadały one pewnego rodzaju charakter i pazurek. Jesli chodzi o wygląd i całokształt design,u to kwestia gustu, ale zauwazyłem, że wszystkie nowe auta i niestety również i BMW robione są na jedno "kopyto" dużo aluminiowych części, awaryjnośc itp. Nie twierdzę, ze nie chciałbym mieć np E60 jesli byłoby mnie stać na nie, bo to piekne auta wyróżniające się pośród innych nowych modeli, ale jesli bym posiadał takie fundusze to napewno nie byłoby to auto "główne" w mojej kolekcji. SKłaniałbym się do najbardziej wypasionych modeli E39, E38,E34 i E30. Alpiny itp. Te auta mają w sobie duszę i charakter, które to nowszej produkcji BMW zatraciło w znacznej części. To tylko moje zdanie. Nie kwestionuje tutaj technologii wygody i innych zalet, które są argumentami w wyborze, tylko całokształt, pewnego rodzaju charakter i dusze auta, zaznaczam to tylko moja opinia.

PS: ja darowałbym sobie znaczek, niczego on nie wniesie do Twojego autka a moe stać się tylko tematem do drwin itp, ale Twoja sprawa i Twoje autko :) nie kupuj tylko jakiegos plastiku który zaraz zaśniedzieje w jakis dziwny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie nowe BMW rowniez maja charakter, napewno wiecej niz inne nowe samochody (A4/A6, Volvo itp.) jezdzace po polskich drogach. Modele M3 oraz M5 to juz poezja... maja dardzo duzo charakteru :lol: cos pieknego... ostatnio na autostradzie z Poznania do Warszawy smignela obok mnie M5 E 60 (co za dzwiek :roll2: , wyglad, cos pieknego :!: ) obronic nalezy Audi za model A5 oraz nowe alfy romeo (jesli chodzi o design- jak dla mnie sa piekne) poniewaz BMW podobnie jak Alfe sie kocha albo sie nienawidzi...

 

A co do tematu to ten znaczek 545i to jest bad idea, po co Ci on na tylnej klapie :?: :?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w każdej marce znajdziemy interesujący model/egzemplarz, a ze prawie każdy model BMW jest interesujący to już inna sprawa :)

 

a co do progressowego to niemal w każdym jego poście widać jego stosunek do samochodu i swojej osoby:

 

MAM BMW (nowe) <===> Jestem PANEM.

 

Wystarczy przejżeć wypowiedzi delikwenta aby wyczuć jego postawę.

Ja bym podchodził bardziej sceptycznie do sprawy i zadał inne pytanie:

czy delikwent posiada E60??? Z tego co wyczytałem do niedawna posiadał nówke W211 itd itd.....

 

Co do innych marek - wiele jest interesujących propozycji i uzależnione jest to od indywidualnego wyboru oraz preferencji potencjalnego nabywcy.

Ja natomiast zauważam spadek formy BMW pod względem trwałości nowych produktów oraz pod względem wykończenia.

 

Pzdr,

Czytaj uwaznie. vectra z 2003r a w-211 z 2002r. A to w nawiasie (nowe,moje) to na odczepne dla kometujacego.

A tak na marginesie to moze zrobisz kariere jako komentator. Ale nie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pewnie żałują, że nie ma przedłużanych E60. Już widzę te oznaczenia na tylnej klapie z literką "L". Nocą wszystkie koty są czarne, więc kierowcy stojący z tyłu takiego "LONGA" mogliby się zapewne nabrać. Sprawdzić ciężko, bo jak się widzi przed oczyma BMW z oznaczeniem 545 "L" to aż strach się bać.

 

Pracownicy BMW którzy byli w Chinach w tamtejszej fabryce mówili mi, że na rynek Chiński wychodzi 5tka w longu. Można sprawdzić na necie łatwo, czy to prawda :)

 

To prawda. W Chinach byl produkowany rowniez przedluzony passat b5, ktory dał podwozie dla skody superb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie nowe BMW rowniez maja charakter, napewno wiecej niz inne nowe samochody (A4/A6, Volvo itp.) jezdzace po polskich drogach. Modele M3 oraz M5 to juz poezja... maja dardzo duzo charakteru :lol: cos pieknego... ostatnio na autostradzie z Poznania do Warszawy smignela obok mnie M5 E 60 (co za dzwiek :roll2: , wyglad, cos pieknego :!: ) obronic nalezy Audi za model A5 oraz nowe alfy romeo (jesli chodzi o design- jak dla mnie sa piekne) poniewaz BMW podobnie jak Alfe sie kocha albo sie nienawidzi...

 

A co do tematu to ten znaczek 545i to jest bad idea, po co Ci on na tylnej klapie :?: :?

 

pzdr

rowniez to potwierdzam bmw w pogoni za elektronika i technologia zgobiło ten smaczek ktory pozostal np. w seri E39 srodek jest o wiele dokładniej spasowany i tak jakos ogolnie lepiej mi sie jezdzi e39 niz e 60

e90 330i manual :D http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=180705

///M - The most powerful letter in the world!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie nowe BMW rowniez maja charakter, napewno wiecej niz inne nowe samochody (A4/A6, Volvo itp.) jezdzace po polskich drogach. Modele M3 oraz M5 to juz poezja... maja dardzo duzo charakteru :lol: cos pieknego... ostatnio na autostradzie z Poznania do Warszawy smignela obok mnie M5 E 60 (co za dzwiek :roll2: , wyglad, cos pieknego :!: ) obronic nalezy Audi za model A5 oraz nowe alfy romeo (jesli chodzi o design- jak dla mnie sa piekne) poniewaz BMW podobnie jak Alfe sie kocha albo sie nienawidzi...

 

A co do tematu to ten znaczek 545i to jest bad idea, po co Ci on na tylnej klapie :?: :?

 

pzdr

rowniez to potwierdzam bmw w pogoni za elektronika i technologia zgobiło ten smaczek ktory pozostal np. w seri E39 srodek jest o wiele dokładniej spasowany i tak jakos ogolnie lepiej mi sie jezdzi e39 niz e 60

To nie tylko w BMW tak namieszal postep technologiczny z innymi cenionymi markami jest dokladnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie nowe BMW rowniez maja charakter, napewno wiecej niz inne nowe samochody (A4/A6, Volvo itp.) jezdzace po polskich drogach. Modele M3 oraz M5 to juz poezja... maja dardzo duzo charakteru :lol: cos pieknego... ostatnio na autostradzie z Poznania do Warszawy smignela obok mnie M5 E 60 (co za dzwiek :roll2: , wyglad, cos pieknego :!: ) obronic nalezy Audi za model A5 oraz nowe alfy romeo (jesli chodzi o design- jak dla mnie sa piekne) poniewaz BMW podobnie jak Alfe sie kocha albo sie nienawidzi...

 

A co do tematu to ten znaczek 545i to jest bad idea, po co Ci on na tylnej klapie :?: :?

 

pzdr

rowniez to potwierdzam bmw w pogoni za elektronika i technologia zgobiło ten smaczek ktory pozostal np. w seri E39 srodek jest o wiele dokładniej spasowany i tak jakos ogolnie lepiej mi sie jezdzi e39 niz e 60

To chciałem zaznaczyć, że to z czym BMW kojarzylo sie zawsze pozostało w ostatnich modelach E39 i E38, w tych nowzych zlało się z japońskim gustem środkowych wyświetlaczy dziwnych boczków itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.