Skocz do zawartości

Oznaczenia na tylna klape


progressowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No, a ja niestety dalej nie mam tego oznakowania. Sklepik mi przeslal oferte na klocki textara za 215zl przod i 190tyl,ale takich oznakowan na klape nie maja.W tygodniu wybieram sie do Elblaga,tam jest sklepik,ktory specjalizuje sie w tego typu rzeczach. A wiec nadzieja, ze tam beda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: cenzuuura kolego.... !!

 

a jezeli kolega chce kupiić sobie oznaczenie to niech kupuje, to jest jego sprawa co robi z autem... jednemu sie to podoba, innemu niezbyt, ale to jest wszytko kwestia gustu, a jak powszechnie wiadomo "O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE" !!

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie jest gust... ale gustem jest to czy mu się podoba takie oznaczenie na klapie, czy niee... co krytykuje kolega dymek...

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy! Trochę tolerancji: jego samochód jego pomysły. Jeżeli któregoś dnia zechce pomalować go na różowo w białe ciapki to ok. Nikt nie zmusza nas żeby na to patrzeć, ani tym bardziej, tym jeździć.

To nie jest tak że jak bmw to czarne z czarną skórą i takimiż szybami. Do tego ums_ums i zimny łokieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie troszke muchomoru przecież żartowałem:)

Jak dla mnie to właściciel może nawet sobie "łapy pudziana" nakleić na maskę kto ogląda Operację tuning wie o co chodzi. Zachodzę tylko w głowę po co komu coś takiego robić?? chętnie bym się dowiedział.

 

bmw520i

Co do gustów powiem że się dyskutuje ale nie powinno się krytykować czyjegoś wyboru.

ja nikogo nie skrytykowałem ja tylko porównałem, gdzie ty tam widzisz krytykę dodałem jeszcze poprawcie mnie jeśli się mylę.

ehh

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że może być zabawa, jeżdżąc ze znakiem 545 z tyłu.

 

Ostatnio próbowała mnie przed Częstochową ścigać czarniutka e60.

Raczej marnie jej to wychodziło, ale jak mnie minęła już w Częstochowie, i ziobaczyłem znak M5, to od razu humor sie mi polepszył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to moze zrobisz kariere jako komentator. Ale nie na forum.

 

Karierę robie w innej dziedzinie - natomiast nawet gdybym był posiadaczem pięknego E60 - napewno nie chwaliłbym się tym tak jak kolega - to tak na marginesie odnosnie tego, co ktoś zauważył przede mną.

pozdrawiam serdecznie

 

P.S. traktuj samochód jako narzędzie ( rzecz nabytą ) a nie jak jakby stanowił on całe twoje życie - no i się tak nie przechwalaj tym autem bo nie wypada. ( Sorry za OT ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że może być zabawa, jeżdżąc ze znakiem 545 z tyłu.

 

Ostatnio próbowała mnie przed Częstochową ścigać czarniutka e60.

Raczej marnie jej to wychodziło, ale jak mnie minęła już w Częstochowie, i ziobaczyłem znak M5, to od razu humor sie mi polepszył :)

 

skad wiesz czy nie jechal na najslabszym programie czyli P400 D5 :) , wowczas takie standardowe m5 ma osiagi:

0-100 - 6,4s

0-160 - 14,3s

0-200 - 21,1s

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie bym rozpoznał sound tej wkręcającej się V10-ki,

pomijam już że sobie koleś rurek nie zdublowałod wydechu hehehehe

 

w okolicach radomia i siodemki jezdzi E60 koloru ciemnego z rejestracja BMW M5 , wiec uwazaj na trasie :lol:

klient podobno sie chwalil ze dal za ten samochod 450 tys. pln :cool2:

taka tablica rejestracja daje podobno 350KM dodatkowo!

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swój znaczek odkleiłem.........niech pacjenci zachodzą w głowe''co on tam ma,szybko nam uciekł...'' :D

 

:cool2:

dokładnie... ja też mam ochotę swój znaczek odkleić bo powiem szczerze że niemal wszyscy albo się gapią przez duże G albo chcą się ścigać, oczywiście ja się nie ścigam bo nie mam potrzeb emocjonalnych związanych z pokazywaniem wszystkim że..., jak chce to niech się ściga ale nie koniecznie ze mną...

Wracając do tematu, to po pierwsze, PROGRESSOWY niech sobie naklei co chce, prosił o pomoc w nakierowaniu na ewentualne miejsce gdzie można zakupić emblemat 545, to należało albo podpowiedzieć gdzie (jak ktoś wie) albo dać sobie spokój z takimi a nie innymi komentarzami.

Zresztą, zastanawiam się jak to jest, że tytaj PROGRESSOWY został tak zopiniowany, a nikt nie opiniuje śmiesznych niekiedy opisów aut pod nickiem na tym forum...

Co do RF to śmiało możesz je miec na przedniej osi a z tyłu zwykłe, ale ważne jest żeby na jednej osi było to samo, więc nie ma problemu, wręcz przeciwnie.... sam nad tym się zastanawiam czy na przód dać RF a na tył zwykłe :D

Bardzo Mocne Wrażenia;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakbyś nakleił sobie 760 to nie dośc że przybyłoby Ci trochę koni, to jeszcze by Ci ta 5-ka urosła odrobine:).

 

Tak powaznie to ja jestem w tych kwestiach kompletnym minimalistą. Pomijając kwestie kompletnego niechlujstwa, wygląd auta jest dla mnie prawie zupełnie obojętny. Nie dbam o dodatkowe spojlery, chromy poszeżana nadkola itp. Wręcz wolę jeśli auto wygląda skromniej niż to ile jest warte. Na swoim aucie na szczęscie nie mam oznaczeń, a coś takiego jak klejenie M wogóle nie przychodziło mi do glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczki najszybciej dostaniesz na niemieckim e-bayu lub w ASO - na zamówienie.

 

Swoją drogą ja jestem przeciwnikiem oznaczania aut, nie bawią mnie sytuacje kiedy klient w golfie czy innym renault z 70-80hp wyprzedza BMW pod górkę, na skrzyżowaniu czy w innym miejscu, by sie dowartościować. To co mam pod maską czy w innym miejscu traktuje jako moją prywatną sprawę i używam wedle swojego własnego uznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć że trochę śmiesznie wygląda 316 M5.....

Swoją drogą podobno po SAMEJ Polsce jeździ więcej m5 niż ich wyprodukowali...

Auto Klinika nieautoryzowany serwis BMW - Warszawa Bialołęka: Danusi 6: 503 520 220 | 503 520 320 http://www.aklinika.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć że trochę śmiesznie wygląda 316 M5.....

Swoją drogą podobno po SAMEJ Polsce jeździ więcej m5 niż ich wyprodukowali...

 

Zgadza się, nie tak dawno widzialem "M5" E39 ze zwykłym wydechem, który zostawił za sobą chmurę czarnego dymu przy przyśpieszaniu. No chyba że ktoś zrobił swapa i zamontował motor z 745d, to zwracam honor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.